To, čo dokáže ženské telo počas tehotenstva, je naozaj neuveriteľné. Dokáže sa zväčšiť a prispôsobiť novému životu, ktorý v ňom rastie. Je preto úplne prirodzené, že bruško nezmizne hneď po pôrode, ale pár dní ešte robí mamičke spoločnosť. A je skvelé, že čoraz viac známych žien túto realitu ukazuje a nemajú s tým najmenší problém.

Fitnesska Timea Trajteľová porodila synčeka Matthewa v nedeľu 18. júla. Spolu s manželom si ho užívajú už doma, a tak sa rozhodla ukázať fanúšikom na Instagrame to, ako jej postava vyzerá.

„Popôrodná realita 🤍 Už šesť dní som mamou a vlastne tou najšťastnejšou verziou seba samej. Je úžasné, čo naše telo dokáže zvládnuť a ako rýchlo sa dokáže zregenerovať z popôrodnej bolesti. Celkovo som v tehotenstve pribrala 15 kg, aktuálne mám ešte 5 kg do pôvodnej váhy a spokojne nechávam telu potrebný priestor.

Teraz je pre mňa najdôležitejšie dobre sa stravovať, hýbať sa pre radosť a najmä byť tou najlepšou mamou pre svojho syna,“ prezradila čerstvá mamička a ukázala pritom svoju aktuálnu postavu. 

Ako sama môžeš vidieť, bruško je ešte vypuklé a zatiaľ sa nepodobá na to ploché a vyrysované, ktoré Timeu doteraz živilo. Podobné zábery po pôrode zdieľali napríklad aj YouTuberka Lenka alebo česká moderátorka Monika Leová, ktorá dokonca vyzerala tak, ako by bola stále tehotná.

Najdôležitejšie je, aby mamička spolu s bábätkom boli zdraví a postava či bruško patria k posledným veciam, s ktorými by si mali robiť po narodení dieťatka starosti. A ženy by sa za to hlavne nemali v žiadnom prípade hanbiť, pretože je to naozaj úplne normálne a prirodzené.

Zdroj: Instagram/timeatrajtelova

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.