pinterest.com

Vianoce všetci chceme stráviť v kruhu rodiny a najbližších. Pri vianočnej večeri túžime vyzerať čo najlepšie a najupravenejšie. Nevieš, aký make-up máš zvoliť k vianočnému stolu? Vyriešili sme to za teba, iba stačí, ak sa inšpiruješ našimi 3 tipmi na sviatočné líčenie.

Stav na farby Vianoc

Nimi sú najmä červená, zelená, biela, zlatá, strieborná, či modrá. Akokoľvek tieto farby skombinuješ, dosiahneš naozaj úchvatný výsledok. Trblietavé zlaté očné tiene najviac vyniknú v kontraste s tmavočervenými perami a jemne červenou farbou na líčka. Nezabúdaj ani na tohtoročnú farbu Vianoc, ktorú sme ti predstavili už dávnejšie.

1. Trblietavé viečka

Skvelo sa hodia na vianočný party look, kde túžime všetci okamžite zažiariť. Trblietky môžeš aplikovať na celé pohyblivé viečko, alebo ich nanes len do kútika oka. Zlatá trblietavá linka skvelo dopĺňa hnedé dymové líčenie, no nemusíš sa obávať ani výraznejších farieb. Skús skombinovať žltú so zelenou, červenú so zelenou či studenú modrú s bielou. Pri zlatých viečkach by si nemala zabúdať na červený rúž, no nemusíš sa báť ani rúžu v telovej farbe.

zdroj: pinterest.com
zdroj: pinterest.com
zdroj: pinterest.com

2. Matné tiene

Pokiaľ neobľubuješ trblietky, nevadí. Ešte stále môžeš vytvoriť ohromujúci vianočný look prostredníctvom matných tieňov. Skús skombinovať napríklad tmavočervený tieň a výraznú cyklaménovú spodnú linku. Veľmi in je líčenie očí aj pier v rovnakej farbe. Pokiaľ máš na očiach matný tieň, pery zahaľ do trblietok.

zdroj: pinterest.com
zdroj: pinterest.com
zdroj: pinterest.com

3. Vianočné detaily

Ak rada experimentuješ a v líčení si trošku viac zručnejšia, skús si na viečka nakresliť rôzne vianočné tvary. Sú to napríklad vločky, hviezdičky, vianočné gule či zvončeky. Základom je, aby si na viečka použila matné očné tiene, no oči si môžeš ešte viac zvýrazniť tenkou, trblietavou linkou.

zdroj: pinterest.com

zdroj: pinterest.com

zdroj: pinterest.com

zdroj: pinterest.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty