Photo by bruce mars from Pexels.com

Nový rok je tu a spolu s ním aj jeho prvý mesiac január. Neviem čím to je, no väčšina ľudí čaká vždy na tento mesiac, aby začali robiť niečo veľké. Poviem ti tajomstvo: nemusíš čakať na nový mesiac a ani na január, aby si začala robiť to, čo chceš.

No január bude veľký mesiac pre veľa znamení, poď si prečítať, čo ťa čaká a neminie.

Baran

V januári sa stretneš s človekom, ktorý pre teba urobí veľa vecí. Bude pre teba veľa znamenať, ale v živote ho nebudeš mať nastálo. Nenechaj sa preto uniesť a ani zviesť, mohla by si mať zlomené srdce.

Býk

V tomto mesiaci budeš problémov riešiť viac než dosť. Daj si pozor na neprajných ľudí, aby ti k tým problémom nedoniesli ešte viac negatívnej nálady. Každú malú chvíľku, ktorú budeš mať, využi na oddych a meditáciu. V tomto rušnom období ti to pomôže.

View this post on Instagram

GEWINNSPIEL 🌟 Hey ihr lieben ❤️ ich darf heute das 21. Türchen für @boohoo für euch öffnen! Dieses Outfit ist komplett von @boohoo und jetzt habt ihr die Chance auch ein Outfit zu gewinnen! Dafür könnt ihr einen 50€ Gutschein für euer Weihnachts- oder Silvesteroutfit gewinnen und zusätzlich schenkt euch @boohoo kleine Überraschungen zum Paket dazu! Teilnahmebedingungen: 🌟 Schreibt warum ihr absoluter @boohoo Fan seid und das Paket unbedingt gewinnen möchtet ❤️ Das Paket wird von @boohoo ausgelost! ———————————————————— *inspo by @thefashionfraction #gewinnspiel #adventstürchen #boohoo #boohoofashion #wintervibes #boxerbraids #rosdtrip #christmasoutfit #winteroutfit #ootdfashion #gettingreadyforchristmas #travellover

A post shared by Fashion•Hairstyles•Travel 🌻 (@larinabeauty) on

Blíženci

Po sviatkoch sa viac zameraj na seba. Všetkým si kúpila darčeky, no ty si nedostala to, čo si očakávala. Urob si malé Vianoce pre seba a daj si jeden voľný deň. Prospeje to tebe, aj tvojmu telu.

Rak

V januári by si mala začať aktívne žiť. Nemusíš to hneď siliť, no pár hodín do týždňa by urobilo zázraky. Už dlhšie sa cítiš nespokojná a tak je práve toto cesta, ako to zmeniť.

Lev

Budeš sa zabávať viac, než si sa zabávala na Silvestra. Konečne z teba opadne stres z Vianoc a budeš mať pokojné svedomie. Pookreje tvoja duša a budeš mať na tvári úsmev, aký si dlho nemala.

Panna

V januári si dávaj pozor na financie. Nemíňaj všetky peniaze naraz, nekupuj hneď všetko, nechaj si niečo aj nabudúce. Oveľa lepšie sa budeš cítiť, keď si povieš, že to robíš pre svoju budúcnosť. Len ti to prospeje.

Váhy

Nepúšťaj sa s nikým do hádky. V januári by mohlo ísť o naozaj veľké konflikty a nie je dobré, ak si rozhádaš ľudí na začiatku roka. Snaž sa míňať energiu niekde, kde je to naozaj potrebné, než sa rozčuľovať nad hlúposťou druhých.

Škorpión

Priprav sa na to, že v januári niektorých ľudí sklameš. Urobíš rozhodnutia, ktoré budú pre teba dobré, no ostatní ich budú odcudzovať. Nemáš sa však čoho báť, rodina bude stáť pri tebe, nech sa stane čokoľvek.

Strelec

V januári možno zmeníš prácu, pretože sa v tejto súčasnej cítiš zle. Miesto toho si nájdeš takú prácu, ktorá bude blízko tvojho bývania a budeš chodiť pešo. Mala by si chôdzu zaraďovať oveľa častejšie, než si myslíš.

Kozorožec

Vyhni sa nepríjemným ľuďom, ktorí ti dávajú dôvody pochybovať. V prípadoch, kde si si na 100% istá, že máš pravdu, nemeň svoj názor. Až po čase sa ukáže, že tvoj názor bol správny a ostatní ťa budú za to uznávať.

Vodnár

V januári očakávaj zmeny k lepšiemu. Všetko bude pre teba krajšie a začne sa ti dariť. Ak si mala rok 2019 náročný, rok 2020 taký nebude. Môžeš si byť istá, že zažiješ veľa pekných okamihov, na ktoré budeš počas roka spomínať.

Ryby

Január by si mala stráviť s ľuďmi, ktorí ťa majú úprimne radi. Často sa cítiš tak, akoby ťa nikto nemal rád, no to nie je pravda. Pravda je, že si sa s ľuďmi, ktorí ťa majú radi, odcudzila. Naprav si svoje vzťahy a všetko bude v poriadku.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy