Vianoce nielen že klopú pomaly na dvere, ale dá sa povedať, že už sú takmer tu! Všade vidieť vianočnú výzdobu, mestá, obchody či nákupné centrá sú plné svetielok a doma už určite pomaly začínaš s upratovaním a prípravou domácnosti na sviatky. 

Netreba ale myslieť len na ozdobovanie bytu, mala by si predovšetkým myslieť aj na seba. A že aj ty by si sa mala naladiť na vianočné sviatky. Okrem nosenia tradičného vianočného oblečenia by si nemala zabúdať na detaily, akými sú napríklad nechty. Ak si sa ešte nerozhodla pre vianočnú manikúru, máme pre teba zopár tipov, ktorými by si mohla ozdobiť svoje ručičky.

Tipy na vianočné nechty

View this post on Instagram

🎄💋GEWINNSPIEL💋🎄 Meine all jährlichen Grinch Nägel.. und dieses Mal in Kombination mit einem GEWINNSPIEEEEL!! was Ihr gewinnen könnt: 1. Einen Gutschein für eine komplette Modellage graaaatis 👏 2. 50% auf eine Modellage 👌 3. (u.a Für die jenigen die mir folgen aufgrund von inspo) ein sehr hochwertiges chi yang handcare Set von @klappcosmetics im Wert von ~ 40€ mit drei (Handschuh) handmasken und einer Handcreme 😍 Was Ihr dafür tun müsst? 1.mir @_fabulousnaildesign folgen 2.diesen Post liken und kommentieren Und wenn Ihr eine doppelte chance wollt diesen Post in Eurer Story teilen 💋 (dieses Gewinnspiel steht in keiner Verbindung mit Instagram oder anderen Firmen.) Gewinnspiel endet am 21.12.2019 um 22h ❤️ Viel Glück meine Lieben 🍀 Produkte wie immer von @maniacstylz.shop🎄 #gewinnspiel #grinch#grinchlove#merrygrinchmas #christmasnails #maniacstylzshop #weihnachtsnägel #longnails#xmas#cologne

A post shared by 𝓕𝓪𝓫𝓾𝓵𝓸𝓾𝓼𝓝𝓪𝓲𝓵𝓭𝓮𝓼𝓲𝓰𝓷 (@_fabulousnaildesign) on

+

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.