instagram.com/ver_fab

Medzi Veronikou a Adamom to v show Svadba na prvý pohľad poriadne škrípe. Sympatická trénerka a charizmatický barber sa podľa prvotného dojmu k sebe úplne hodili, bohužiaľ, ich spoločná cesta sa pomaly rozchádza.

Pri spoločnom bývaní zistili, že komunikácia a hrdosť oboch im nedovolila posúvať ich vzťah na ďalšie úrovne a ešte viac sa medzi sebou odcudzili. Veronika nechápe Adamove správanie, on jej neustálu náladovosť a pochmúrnosť.

Situácia medzi nimi je napätá, v poslednej časti dokonca spali v oddelených posteliach. Nastal však zlom, keď tvorcovia poslali Veronike a Adamovi video ich začiatkov, kedy všetko vyzeralo ešte ružovo. Veronika bola po vzhliadnutí videa a Adamových pozitívnych citov dojatá a dvojica si sľúbila, že to spolu znova skúsi.

Po všetkých hádkach sa tak mladomanželia snažia tráviť spolu viac času a Veronika sa rozhodla zobrať Adama na svoje obľúbené miesto. Tam mu prezradila niečo, čo ani on sám nečakal.

“Sem som chodila vždy, keď som potrebovala vypnúť a popremýšľať. Vlastní to rodinný známy, ktorý nám pomáhal po tatinovej smrti. Keď tatino zomrel, tak sme mali ťažké dni, ťažké obdobie, asi najťažšie v mojom živote. Keď som nevedela vydržať ani chvíľku v tom dome, som vždycky sem tak utiekla.”

Trpká udalosť v živote Veroniky šokovala aj Adama, ktorý sa len nemo prizeral a nevedel, čo na to povedať. Neobjal, nepohladil a ani nepovzbudil zarmútenú Veroniku, ktorá ostala sklamaná z jeho reakcie. “Potrebujem od toho partnera nejaké objatie, pritúlenie, jednoducho, aby sa aj on mne otvoril určitým spôsobom. Zatiaľ mi však nepreukázal možno tú pozornosť a tie gestá.”

Či to Veronika a Adam zvládnu a svoje manželstvo zachránia sa dozvieš v ďalšej časti už tento piatok.

Zdroj: voyo.markiza.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News