Slovenská verzia Svadby na prvý pohľad sa tešila veľkej obľube a diváci či fanúšikovia držali účastníkom palce, aby našli svoju pravú lásku. Zo všetkých 4 párov sa to nakoniec podarilo len Tereze a Milanovi, ktorý sa chystajú na spoločný život a láska im z očí priam srší. Vo vzťahu sa rozhodli pokračovať aj Michal a Diana, ale bohužiaľ im to nevyšlo. Účastníci reality šou sa však skamarátili a strávili spolu víkend na východe, ako oznámila Televízia Markíza

Michal a Diana ostali dobrými priateľmi aj s ostatnými účastníkmi experimentu. Po skončení šou tak ostali v kontakte a dohodli sa na spoločnom stretnutí. Po skombinovaní všetkých možných termínov sa im konečne podarilo stretnúť sa.

Bohužiaľ, nakoniec z ôsmich ľudí ostali len štyria. Terezka a Milan podľa slov Diany nemohli prísť a Veronika aj Adam zrušili svoju účasť pár dní pred chatou. Východniari Diana a Michal však dlho za ostatnými nesmútili a spoločný víkend s Vierou a Michalom si poriadne užili. 

Svedčia o tom fotky, ktoré postovali na svoje instagramové profily a stories, na ktorých je zjavné, že páry si ako priatelia dokonale sadli a o zábavu je určite postarané. Športové aktivity, turistika, ale aj dobré jedlo a hudba nakoniec presvedčilo Vieru a Michala, aby svoj pobyt na východe predĺžili, a tak na chate s Michalom a Dianou ostali dlhšie.

zdroj: instagram/majkelmatej
zdroj: instagram/majkelmatej

Na jednej fotke dokonca Michal bozkáva Dianu a druhý Michal Vieru. Žeby sa páry vymenili a odborníci sa pomýlili? Nie. Michal odpovedal, že všetci sú len kamaráti.

zdroj: instagram/majkelmatej
zdroj: instagram/majkelmatej

Zdroj: svadba.markiza.sk

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.