Módnu návrhárku Veru Wang ti predstavovať určite nemusíme. Jej svadobné a spoločenské šaty patria k originálnym a jedinečným kúskom, ktorými sa rady pochvália celebrity na rôznych spoločenských podujatiach.

Vedela si o tom, že Vera Wang obliekla na svadbu napríklad Ivanku Trump, Mariah Carey, Victoriu Beckham či sestry Khloe a Kim Kardashian? Vera tiež pravidelne pridáva na svoj Instagram snímky, na ktorých sú známy herečky či speváčky odeté do jej unikátnych šiat.

Na podujatí Met Gala si jej šaty obliekli napríklad speváčky Selena Gomez, Ariana Grande, Rita Ora či herečka Mila Kunis. Každá jedna róba bola niečím výnimočná a nedalo sa ich prehliadnuť.

Módna ikona Vera Wang si potrpí na svoj vzhľad aj v súkromí. Pravidelne ju môžeme vídať v štýlovom oblečení, no návrhárka sa poctivo stará aj o svoj zovňajšok. Len málokto by správne tipoval jej skutočný vek.

27. júna Vera oslávila svoje narodeniny. Povedala by si, že táto žena má už 71 rokov? My veru nie. Podobné komentáre sa pravidelne objavujú aj pod jej príspevkami, pretože ani jej fanúšikovia nedokážu uveriť, ako skvele vyzerá na svoj vek. Vera Wang je teda jasným dôkazom toho, že keď sa o seba žena stará, dokáže svojím výzorom pekne oklamať okolie.

View this post on Instagram

Back to black…. homeward bound

A post shared by Vera Wang (@verawang) on

View this post on Instagram

Fitting….. @davidsbridal #whitebyverawang

A post shared by Vera Wang (@verawang) on

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.