Silná, sebestačná, múdra. Taká je ona. Taká je žena, ktorá si toho prežila veľa. Naučila sa nežiť v minulosti. Zdolala pády a prehry. Postavila sa na nohy opäť sama. Pretože vie, že iba ona si dokáže najlepšie pomôcť.

Ju už len tak čosi nezlomí. Ona má silu, o akej sa tebe môže len snívať. Je statočná a vytrvalá. Stala sa múdrou vo veciach lásky. Váži si všetko, čo pre ňu spravíš. Zaslúži si toho naozaj veľa.

Takúto ženu si veľakrát ani nevšimneš, pretože na prvý pohľad nie je ničím výnimočná. Prizri sa však bližšie a uvidíš jej krásu. Do svojho srdca a sveta už nepustí len tak hocikoho. Ak sa doň aj predsa len dostaneš, uvedom si, že napriek tomu, že ťa nepotrebuje, si ťa vybrala. Nesklam ju, pretože prídeš o veľa.

 

No aj keby si ju sklamal, na kolenách ju neuvidíš. Je tak silná, že prekoná aj to najťažšie. Sklamanie, prehru, neúspech. Zabolí ju to a možno ju to bude bolieť dlho. Na sebe to poznať nedá, pretože ona nie je taká. Nebude trúchliť len preto, aby ju niekto ľutoval. Nebude smútiť „na oko“. Nie je taká, je iná. Jej sila plynie zvnútra. Do vienka dostala dar. Je spojením všetkých pozitívnych vlastností, aké si schopný vymenovať. Je dokonalá, napriek svojim jazvám. Vie, že to, čo sa stalo, bolo pre niečo, zobrala si z toho ponaučenie, no kráča ďalej. Svet sa nezrúti a ona musí svoj život žiť ďalej.

 

Aj vďaka minulým sklamaniam pochopila, že čím dlhšie bude smútiť a strácať samú seba, tým viac krásnych chvíľ jej môže uniknúť. Vo všetkom, čo sa jej v živote stalo hľadala ponaučenie. Hľadala dôvod prečo sa to stalo. A čím skôr ho našla, tým skôr sa posunula vpred a presne vedela, čo vo svojom živote musí zmeniť.

Je to žena, ktorú už len tak čosi nerozhádže. Či už je to chlap, neúspech v plánovaní snov alebo strata blízkej kamarátky. Vie, že všetko je dočasné a preto si z toho ťažkú hlavu nerobí. Je úžasná vo svojej podstate. Je krásna. Berie veci s nadhľadom.

Zaslúži si toho omnoho viac ako ostatní. A aj napriek tomu, že si je vedomá, koľko toho už zvládla, ostáva pokornou. Je obyčajná až kým sa jej neprizrieš bližšie. Je skromná a dobrá. Nikdy ju nesklam, pretože hoci ti to odpustí, nezabudne a viac v jej živote miesto mať nebudeš.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.