Tričká s Mickey Mousom, keď si bol malý? V žiadnom prípade! Teraz? Jasné, dávaj!

Ako deti nazeráme na svet trochu inak, ako potom, keď sa z nás stanú veľkí dospeláci. Začnú nás zaujímať úplne iné veci a postupom času prichádzame na to, že to, čo nás bavilo ako malých, nás baviť prestalo.

Prípadne sú veci, ktoré sme ako malí neznášali, nemali radi, a neskôr sa v dospelosti zaradili medzi naše obľúbené. Určite si už aj ty postupom času prišiel na to, že veci, ktoré si ako malý nemal rád, teraz možno zbožňuješ a robia ti radosť.

Nový účes

Strihania sme sa báli ako čert kríža. Teraz sa nevieme dočkať nových účesov a poriadne si to vždy u kaderníčky užívame.

Poobedný spánok

Väčšina z nás nerada spávala v škôlke počas poobedia. Keby si môžeme teraz v škole alebo v práci trošku pospať, tak by asi nik nenamietal.

Oblečenie s obrázkami

Počas puberty sme odmietali akékoľvek infantilné oblečenie, na ktorom boli rôzne obrázky postavičiek. Teraz nám nerobí žiaden problém nosiť na tričku Mickey Mousa, jednorožce alebo iné „detské“ motívy, aj napriek tomu, že máme trošku viac rokov.

Pyžamo

Zásadne sme v mladšom veku odmietali pyžamá, lebo to bolo jednoducho trápne. Teraz nám to je úplne jedno a nebodaj nám dá niekto pyžamo s obľúbenými komiksovými postavičkami, tak sa potešíme. Teplákové overaly tiež nie sú výnimkou.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.