Unsplash/Joanna Nix-Walkup

Raz príde ten deň, kedy spoznáš muža, ktorý všetko zmení. Do tvojho života vstúpi muž, ktorý bude slová milujem ťa myslieť vážne. Naozaj. Nebudú to pre neho prázdne slová, ktorými ti bude chcieť zalepiť oči. Budú to pre neho slová, ktoré budú vyjadrovať jeho skutočné city.

Nebude to muž, ktorý ti nasľubuje hory-doly, a po krátkom čase zmizne ako duch. Bez slova, bez pozdravu. Pretože on ti vyzná lásku iba vtedy, ak to tak naozaj bude cítiť. Keď bude vedieť, že si tá, bez ktorej už nechce kráčať životom. Keď bude ten správny čas, aby ti odhalil svoje pocity.

Bude to muž, ktorý to s tebou bude myslieť vážne. Nebude ako iní. Nebudeš kvôli nemu plakať dňom i nocou. Nebudeš mať pri ňom strach či pochybnosti. Nebudeš mať ten zlý pocit, ktorý sa skončí zlomeným srdcom.

Pri ňom bude všetko iné. Ľahšie. Prirodzenejšie. Keď vysloví tie slová, budeš vedieť, že nie sú prázdne. Keď ich budeš počuť, nebudeš pochybovať o ich skutočnosti. Pocítiš len príliv čistej lásky a bezpečia. Takého, ako nikdy. Stačí tomu veriť. Ono, nie je to klišé. Naozaj raz každá z nás nájde toho pravého. Bez ohľadu na to, kedy, kde a na ako dlho. No bude to ozajstná.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating