Bagárová
Instagram/natalii_bb/bagarovamonika

K jedným z najobľúbenejších speváčok u našich českých susedov patria určite aj sestry Bagárové. V šoubiznise sa o čosi viac pohybuje práve Monika Bagárová, ale určite nezaostáva ani jej mladšia sestra Natálie. Jedna z nich teraz na Instagrame doslova šokovala, neprišla táto zmena náhodou kvôli podobnosti na sestru?

Monika Bagárová sa do povedomia verejnosti dostala počas účinkovania v SuperStar. Teraz ju na Instagrame sleduje už vyše 942-tisíc fanúšikov a v Čechách, ale aj na Slovensku jej hity milujeme.

Svoju hudobnú kariéru si dobre rozbieha aj jej mladšia sestra Natálie, ktorá už taktiež vydala niekoľko zvučných songov. Darí sa jej aj na Instagrame, kde ukazuje svoju pravú tvár bez filtrov a prikrášlení.

Monika sa do povedomia dostala aj vďaka vzťahu s uzbeckým MMA bojovníkom Makhmudom Muradovom. Tomu sa rozhodla dať aj druhú šancu kvôli dcérke, avšak „vďaka“ nevere sa ich vzťah rozpadol. Speváčka je teraz šťastná po boku podnikateľa Lea.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Bagárová (@bagarovamonika)

Podobne to má aj jej sestra, ktorá nedávno priznala ťažké psychické problémy. V partnerskom vzťahu je však zamilovaná do priateľa Michala. Ak ju sleduješ na Instagrame možno si postrehla, že už čoskoro príde aj svadba tejto dvojice.

Bagárová kvôli zmene rozdelila fanúšikov

Práve mladšia zo sestier sa teraz rozhodla pre celkom dosť výraznú zmenu imidžu. „Som Barbie z Londýna. Nebudem Vám klamať je to obrovská zmena, ale cítim, že som ju potrebovala,“ napísala na Instagrame.

Natálie dala zbohom svojim dlhým hnedým vlasom a stala sa z nej blondínka. Aj keď ju niektorí fanúšikovia chvália, našli sa tu aj ľudia, ktorým sa jej zmena vôbec nepáči.

„Nehnevaj sa, ale tento účes ti nejde. Vyzeráš o dosť staršia,“ znel jeden z nich. Ďalšie to potvrdili slovami, že sa teraz veľmi podobá na maminku alebo aj sestru Moniku. Naopak známe tváre ako napríklad speváčka Aless Capparelli alebo moderátorka Kundosaki vychválili jej nový účes do nebies.

Tak čo, ku ktorému z táborov sa pridáš ty? Vyzerá Natálka staršie alebo sa ti jej zmena páči?

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Natálie Bagárová • N.A.N.A (@natalii_bb)

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News