Monika Bagárová

Užíva si luxus v exotike! Česká speváčka si odišla oddýchnuť od pracovných povinností do hotového raja. Na svojom Instagrame pritom Monika Bagárová ukázala postavu len v plavkách a teda jej bývalý Mach môže len ľutovať! S kým však odišla na romantický ostrov?

28-ročná speváčka zásobuje fanúšikov na svojej sociálnej sieti (kde ju sleduje viac ako 895-tisíc followerov), fotkami z hotového raja. Dovolenku, ktorú má podľa označení v spolupráci s cestovnou kanceláriou, si užíva v lokalite Maledivy. Ide pritom o ostrovy, ktoré sa považujú za miesta, kam sa chodí najmä za luxusným oddychom a romantikou.

Monika s dcérkou
zdroj: Instagram/bagarovamonika

Bagárová ukázala postavu

Nového muža by si však po jej boku hľadala len márne. Aj keď s mnohými spolupracuje, spoločnosť jej robí jej najväčšia láska, dcérka Rumia. Zdá sa, že si Monika chce s dcérou užiť kvalitný čas mimo domova, kde jej veľa vecí pripomína jej bývalého partnera, MMA zápasníka Makhmuda Muradova.

S ním má za sebou až 2 nepríjemné rozchody, ktoré musela rozoberať verejne. Dvojici druhá šanca nepomohla a v jeho prípade má ísť o údajnú neveru či kontakty s ľuďmi, ktorí sa označujú za problémových. Preto má zákaz vstupu do Európy a nie je jasné, kedy svoju dcéru opäť uvidí.

Monika Bagárová na dovolenke
zdroj: Instagram/bagarovamonika

S dcérkou v raji

Aktuálne však na Instagrame môže vidieť svoju ex len v plavkách a smútiť, keďže Monika vyzerá perfektne! Zábery, v ktorých ukázala telo si môžeš pozrieť na jej profile TU.

Monika Bagárová na dovolenke
zdroj: Instagram/bagarovamonika

Zdroj: Instagram/bagarovamonika

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News