Nákupné maniačky

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Fanúšikovia sú nadšení. Do šou Nákupné maniačky mieri jedna z našich najznámejších influenceriek. Priznala to na svojom Instagrame

Šou Nákupné maniačky sa stala veľmi obľúbenou. A to nielen vďaka tomu, že minulý rok sa na televízne obrazovky vrátila v novom šate. Môžu za to aj známe tváre nášho šoubiznisu, ktoré tam pravidelne vídame.

Súťažila tam už napríklad komička Diana Tuhá, ktorá sa na sociálnych sieťach objavuje pod pseudonymom Nasratá žena. Nakupovať sme tam mohli vidieť aj influencerku a podnikateľku Ywetten.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa EMA FAJNOR (@emafajnor)

Ostré názory si tam vymieňali aj stylistky Moňa a Katka, ktoré svoj kulinársky talent už ukázali aj v Bez servítky. Zabudnúť netreba ani na sympatickú Moniku Marinčákovú zo šou Svadba na prvý pohľad.

Neuveríš, kto mieri do šou Nákupné maniačky

Najnovšie sme sa dozvedeli, že na našich televíznych obrazovkách už čoskoro uvidíme nakupovať aj influencerku Mikelu Vlček. Tešiť sa však môžeme aj na ďalšiu slovenskú influencerku, ktorá sa jednoznačne radí medzi najznámejšie a najvýraznejšie známe tváre nášho šoubiznisu.

Konkrétne ide o Lelu Vémola. Tak čo, čakala si, že v šou Nákupné maniačky bude súťažiť práve ona?

„Ahojte ženy moje. Tento týždeň natáčame Nákupné maniačky pre TV JOJ. Dnes mám úspešne za sebou druhý deň natáčania, ktorý si neskutočne užívam, nakoľko nakupovanie milujem a patrí to k môjmu životu. Čo myslíte, akú tému sme dostali tento týždeň? Zvládnem ju?“ prihovorila sa Lela Vémola fanúšičkám na Instagrame.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lela Vémola (@lela_ceterova_official)

Pod príspevkom zo štúdia Nákupných maniačok sa takmer okamžite objavili komentáre. Fanúšičky sú nadšené, že v obľúbenej šou uvidia Lelu Vémola.

„Už sa teším na výherný outfit,“ priznala influencerka Petra Batthyányová. „Super, teším sa,“ píše sa v ďalšom komentári. „Super, držím palce, aby si to vyhrala ty,“ uviedla fanúšička. „Tak na to sa teším,“ priznala ešte jedna.

Zdroj: Instagram/lela_ceterova_official

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News