Single život nie je vždy taký úžasný, ako ho mnohí ľudia prezentujú. Nie je len o tom, že si môžeš robiť čo chceš a ísť kam a s kým chceš.

Žena, ktorá je slobodná celý rok, sa môže cítiť nepríťažlivo. Dá sa vydržať pár mesiacov, počas ktorých si lieči svoje zlomené srdce alebo sa hľadá, no po určitom čase začne premýšľať. O tom, prečo si nemôže niekoho nájsť, prečo ju muži nechcú, prečo sa jej láska vyhýba, čo robí zle a čo má zmeniť.

Žena, ktorá je po celý rok sama, sa môže cítiť najhoršie na Valentína a počas sviatkov. Keď všetci niekoho majú, len ona nie, nie je pre ňu ľahké dívať sa na zamilované páry a tešiť sa s nimi. Aj ona zúfalo túži po láske, no vyhýba sa jej. Ako by sa mohla v tejto situácii tešiť?

Žena, ktorá je single celý rok, však môže zažiť bláznivé leto, na ktoré nikdy nezabudne. Nie je ničím viazaná, preto môže robiť a skúšať všetko, na čo dostane chuť. Nemusí brať na nikoho ohľad a môže jej byť jedno, čo si o nej myslia ostatní.

Žena, ktorá je po celý rok sama, sa môže cítiť ako hrdinka vlastného života, no zároveň aj ako opustená žena. Na jednej strane dokáže vymeniť žiarovku, poskladať kus nábytku v byte, vyniesť ťažký nákup na horné poschodie, cestovať sama a mnoho iného. No na druhej strane, nikto jej nepripraví raňajky, nikto o nej nevie, akú pije kávu, nikto sa za ňu nepostaví a večer na ulici ju nikto nebude chrániť.

Ako všetko v živote, aj single život má svoje výhody a nevýhody. Žena sa musí prebojovať všetkým sama, no vďaka tomu je sebestačná, vie sa o seba postarať a vo svete sa nestratí.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.