Unsplash/Sharon McCutcheon

Koniec roku je čoraz bližšie a ty nevieš, na čo by si sa mala poriadne pripraviť. Čítaj ďalej a dozvieš sa, čo ťa počas týchto posledných dní v roku 2021 čaká.

Baran

Tebe sa bude vo všetkom dariť. Nebudeš mať veľa práce, preto sa nenarobíš a stihneš aj aktivity, ktoré by si inak zanedbala. Vôbec ničoho sa nemusíš obávať.

Ak si vo vzťahu, daj si pozor na to, aby ťa priateľ nesklamal. Nemaj vysoké očakávania. Pokiaľ si single, aj počas tohto týždňa zostaneš sama, no aj tak preto na nikoho netlač.

Imunitu by si mala posilňovať najmä otužovaním a jedením ovocia a zeleniny. Len vďaka týmto veciam si zabezpečíš, že neprechladneš a prežiješ nasledujúce dni v zdraví.

Býk

Mala by si byť viac rozhodnejšia. Neboj sa v práci, no aj pri rodine, ozvať a bojovať za svoje názory či nápady. Sú skvelé, tak o nich nepochybuj a pracuj na tom, aby sa zrealizovali.

Ak vo vzťahu pociťuješ nedôveru, mala by si sa zamyslieť nad tým, či si naozaj v tom správnom. Keď nikoho nemáš, môžeš sa tešiť na to, že náhodné stretnutie dopadne pozitívne.

Daj si pozor na to, aby si neprechladla, pretože by sa to s tebou ťahalo až do januára. Vždy, keď prídeš domov si uvar čaj a zabaľ sa do deky. Pomôže ti to viac, než by si čakala.

Blíženci

Bude sa ti dariť, preto by si nemala mať hlavu v smútku. Pokiaľ si si zobrala dovolenku, prežiješ pokojné dni, no ak musíš pracovať aj počas sviatkov, nenechaj sa rozhodiť hádkami.

Vo vzťahu prežiješ rušné dni, pretože tvoj partner bude chcieť stále niečo robiť a ty nebudeš mať chuť. Ak si však slobodná, zameraj sa iba na seba a rozmaznávaj sa. Kedy, keď nie teraz?

Tvoje zdravie na tom bude dobre, no môžeš pociťovať zápchy. Mala by si do jedálnička pridať viac vlákniny a zeleniny. Tie ti s črevami pomôžu.

Rak

Mala by si prejaviť viac radosti, než doteraz. Máš všetko a nič ti nechýba, preto buď vďačná každý deň za to, aký život žiješ. V práci to síce nebude najľahšie, no zvládneš to.

Pokiaľ máš vzťah, nezabudni sa o neho starať. Zavolaj priateľa na rande a vyberte sa na prechádzku. Ak si single, venuj sa priateľom a tráv s nimi veľa času. Potrebuješ spoločnosť.

Zdravie ťa možno zradí a prechladneš, preto si každý deň nezabudni dať vitamíny a čiapku na hlavu. Tá ti pomôže hlavne pri mrazoch.

Lev

Mala by si byť pripravená na to, že máš pred sebou náročné dni. Dosť bolo oddychovania, pusť sa do práce a nepoľavuj v tempe. Keď budeš rýchla, prežiješ pokojný víkend.

Vo vzťahu sa môže objaviť hádka, ktorá však nebude veľká a hneď ju s partnerom vyriešiš. Pokiaľ si single, nič sa na tom teraz nezmení.

Zdravie ťa bude poslúchať, nemusíš tak veľmi dbať na zdravú stravu. Pokojne sa pusti do koláčov či vianočného šalátu. Nič sa ti nestane a dokonca ani nepriberieš.

Panna

Práve teraz by si sa mala pustiť do činností, do ktorých sa ti najviac nechce. Dokonči ich ešte pred koncom roka, pretože by sa nemali prenášať do toho nového.

Vo vzťahu bude všetko po starom. Mala by si sa však viac venovať partnerovi a chodiť s ním von. Ak si ešte svoju lásku nenašla, možno teraz stretneš niekoho, do koho sa zamiluješ.

Tvoja imunita na tom bude dobre, neprekvapí ťa žiadna chrípka, preto sa neboj. Avšak, nezanedbávaj každodenné vitamíny, ktoré ťa ochraňujú.

Váhy

V práci budeš pociťovať napätú atmosféru, preto by si mala byť utiahnutá a v žiadnom prípade nevyvolávať konflikty. Len si pekne rob úlohy, ktoré máš.

Vo vzťahu budeš prežívať krásne obdobie, žiadna hádka a ani nedorozumenie nehrozí. Pokiaľ si single, zostane to tak.

Tvoje zdravie ťa potrápi a môžeš pociťovať únavu. Snaž sa spať aspoň tých 8 hodín, pretože jedine to ťa udrží na nohách. S kávou by si to nemala preháňať.

Škorpión

Dávaj si pozor na ľudí okolo seba, pretože ak budeš niekomu príliš dôverovať, mohla by si sa sklamať. To sa týka práce, no aj súkromného života, ktorý nebude ružový.

Vzťah ti bude prinášať radosť, pretože ti každý deň priateľ bude dokazovať, ako veľmi ťa ľúbi. Ak ešte nikoho nemáš, zoznámiš sa s novým mužom, ktorý v tebe zapáli iskru nádeje na vzťah.

Imunitu budeš mať oslabenú, preto pi dostatok bylinkových čajov a jedz veľa ovocia.

Strelec

Máš pred sebou veľmi zaujímavé dni, preto by si nemala oddychovať, ale pracovať ako včelička. Keď budeš mať všetko hotové, po práci ťa bude čakať prekvapenie.

Vo vzťahu sa môžeš cítiť nepochopená, no pomôže tomu iba rozhovor s priateľom. Nič viac. Ak si single, užívaj si to, pretože dlho to tak nezostane, pamätaj.

Imunitu budeš mať silnú a aj keď budú vonku mrazy, neprechladneš a nebudeš ani chorá. Vráti sa ti to za to, že počas roka ješ pravidelne ovocie a zeleninu, ktorá ti dodáva vitamíny.

Kozorožec

Mala by si sa pustiť do organizovania svojich povinností, pretože ich budeš mať celkom dosť. Už od prvého dňa sa nezastavíš, budeš pracovať až do večera, preto to chce dobrý time management.

Vo vzťahu však bude všetko skvelé. Partner bude mať pre tvoje pracovné vyťaženie pochopenie. Pokiaľ si slobodná, nič sa na tom nezmení, iba ak by si chcela dať šancu neznámu mužovi, ktorý o teba prejaví záujem.

Zdravie ťa prekvapí a môžeš ochorieť. Nevzdávaj sa a bojuj proti chrípke. Prvé dni by si mala iba ležať, no ak ti bude lepšie, môžeš normálne fungovať. Nič ťa nesmie zastaviť.

Vodnár

Budeš mať pocit, že nedostávaš ohodnotenie, aké si zaslúžiš. Ak pôjdeš za šéfom, všetko sa môže zmeniť, no bude iba na tebe, či to bude pozitívnym smerom alebo negatívnym.

Vo vzťahu sa nebudeš cítiť najlepšie, pretože partner sa ti nebude venovať, no napriek tomu s ním budeš tráviť veľa času. Pokiaľ si slobodná, môže to zmeniť jedna osudová noc.

Tvoja imunita kričí o pomoc, preto by si mala doplniť zásobu vitamínov D a C, aby si nedostala nejaký vírus. Mohlo by ťa to prekvapiť a nemala by si energiu.

Ryby

Už od začiatku sa snaž o to, aby si dosahovala čo najlepšie výsledky v práci, inak sa môže stať, že nedostaneš odmeny. Usilovne pracuj na svojich povinnostiach, aby si to všetkým ukázala.

Vo vzťahu bude všetko normálne. Nečaká ťa žiadna hádka s partnerom, ani rozchod. Ak si single a máš srdce otvorené, objaví sa pár nápadníkov, no budeš ich musieť poriadne potriediť.

Zdravie budeš mať v poriadku, no nemala by si riskovať prechádzky na studenom vzduchu. Raz dva by sa stalo, že by ťa začalo bolieť hrdlo alebo uši.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy