Unsplash/Andrey Zvyagintsev

Ohováranie, závisť, žiarlivosť, … aj toto sú veci, ktoré do nášho života patria rovnako, ako tie pekné a príjemné záležitosti. Našťastie, ak sa s nimi nechceš stretávať, potom si stačí držať od tela tých nesprávnych ľudí, ktorí majú tieto vlastnosti už v sebe.

Prezradíme ti, ktoré 3 ženské znamenia sú najviac závistlivé a neprajné. Daj si na ne pozor.

Kozorožec

Žena narodená v tomto znamení je veľmi praktický, ctižiadostivý a vytrvalý človek. Rada si robí plány vo všetkom a vidí sa, ako ide po ceste úspechu, o ktorom sníva. Len ťažko dokáže prehltnúť, ak sa darí niekomu viac. Nedajbože, ak sa ani nesnažil rovnako tak, ako ona sama.

Je chamtivá a vo všetkom chce byť najlepšia. Často súperí aj s vlastnými kamarátkami, len aby dokázala niečo vlastnému egu. Doslova jej prekáža, ak je iná žena krajšia, bohatšia či úspešnejšia.

Škorpión

Žena narodená v znamení Škorpióna je tvrdohlavá a ťažko znáša prehru. Za ňu považuje aj fakt, že sa niekomu v jej okolí darí viac, než jej. Chcela by toho v živote veľa a nemôže predýchať, ak sa má niekto iný s čím pochváliť. Závisť je jej typickou vlastnosťou.

Veľa vecí berie ako hru, v ktorej túži zvíťaziť za každú cenu. Nevie sa úprimne tešiť z toho, ak ľudia obdivujú inú osobu – za úsmevom skrýva premýšľanie o tom, prečo si to daný človek nezaslúži.

Ryby

Žena v znamení Rýb pôsobí na ostatných veľmi milým a priam éterickým dojmom. Ako taká jemná nevinná osoba však v sebe skrýva poriadnu neprajnú žiarlivku. Ľuďom okolo seba naozaj závidí aj nos medzi očami a dokáže im podkopávať nohy, ak má možnosť prekaziť im nejaký úspech.

Je to ten typ kolegyne, ktorá sa na teba bude usmievať a za chrbtom ťa pred šéfom ohovárať. Aj keď reálne nemá dôvod niekomu závidieť. Jednoducho nevie pozerať na to, že sa niekomu darí viac.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy