Baran:

Vždy priťahuješ mužov, ktorí sa správajú ako malé deti. Si veľmi dobrodružná, nebojíš sa žiť naplno a rada si všetko užívaš. Nechceš nič plánovať a presne takýto sú aj muži, ktorých priťahuješ. No nie je to správne.

Býk:

Priťahuješ väčšinou mužov, ktorí sa správajú ako manipulátori. Pretože si skvelá priateľka, si verná a ľudia ťa milujú. Ale dávaj si pozor na tvojich partnerov.

Blíženci:

Tvoja osoba priťahuje veľmi lenivých mužov. I keď sama si veľmi spontánna, smeješ sa nahlas a miluješ ísť len tak von. Máš plný život a chceš toho veľmi veľa stihnúť. Za to, tvoj partner je proti.

Rak: 

Na teba majú zálusk iba chudobní muži. Pretože pôsobíš, že máš všetko, čo si kedy chcela. Si milujúca žena, si kariéristika, si dobrá dcéra a na nič sa nesťažuješ. Akurát tvoj partner z teba vysáva celú energiu.

Lev:

Priťahuješ mužov, ktorí sa nechcú viazať. Priťahuje ich tvoja úžasná osobnosť a inteligencia. Lenže tvoj muž chce len ženu, s ktorou si môže užiť a nič viac.

Panna: 

Ty vždy priťahuješ mužov, korí sú miláčikovia svojich mám. Máš rada svoje úspechy, ale nie si hrdá na to, že priťahuješ mužov, ktorí viac ako teba milujú svoje mamy. Hlavne v manželstve.

Váhy:

Tvoja osobnosť priťahuje sociálne slabšieho muža. Si veľmi šarmantná dáma, miluješ divadlá a dobré jedlo vonku. Avšak tvoja povaha priťahuje úplne opačného muža.

Škorpión: 

Priťahuješ mužov, ktorí sú veľmi pasívni. Pretože patríš k najohnivejším znameniam zverokruhu, si silná a tvrdohlavá. Ideš si za tým, čo chceš. Avšak doma máš len pasívneho muža, ktorý o nič nejaví záujem.Strelec: 

Priťahuješ mužov, ktorí nie sú v žiadnej situácii vážni. Pretože miluješ cestovanie, miluješ spoznávať nové miesta a kultúru. Avšak tvoj partner sa správa akoby zažíval druhú pubertu.

Kozorožec:

Priťahuješ vždy mužov, ktorí sa nechcú od teba odtrhnúť. Vždy keď sa pozeráš na minulosť tak vidíš, že priťahuješ len mužov, ktorí neboli schopní sa od teba odtrhnúť. Pretože ty si až veľmi nezávislá žena.

Vodnár: 

Aj keď priťahuješ veľmi inteligentných mužov, všetkého veľa škodí. Tvoji nápadníci patria k príliš nudným chlapom. No tvoj život je ako horská dráha a máš rada v živote adrenalín. No tvoj partner nie.

Ryby: 

Priťahuješ väčšinou len falošných chlapov. Si veľmi emotívna a príliš citlivá žena. Na rukách nosíš svoje srdce pred každým človekom. Preto sa stane, že tvoj partner je zase až príliš falošný.

 

Zdroj: thetalko.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.