Týždenný horoskop
Pexels/Anna Pou

Opäť je pred tebou prelomový týždeň, preto si poď prečítať, čo ťa čaká na konci starého mesiaca a začiatku nového. Odhalí ti to náš týždenný horoskop.

Baran

Nakopia sa ti pracovné povinnosti, ale v porovnaní s tým, čo zažiješ v súkromnom živote, to bude nič. Počas nasledujúcich dní budeš sršať pozitívnou energiou, lebo ťa zaplavia veselé správy a novinky.

V partnerskom vzťahu by si mala dať ale prednosť rodine. Už dlhšie ju pre priateľa zanedbávaš, preto to naprav. To isté urob aj v tom prípade, že si single. Venuj svoj čas rodine.

Čo sa týka zdravia, snaž sa byť čo najviac pokojná. Stres a ani napätie ti v živote nepomáhajú. Keď ti bude najhoršie, choď do prírody.

Býk

Týždenný horoskop ti radí, aby si pár dní počúvala srdce, nie rozum. Hviezdy sú naklonené na tvojej strane, preto sa nestane, že sa rozhodneš nesprávne. Počas týchto dní môžeš aj riskovať.

Vo vzťahu sa teš z maličkostí. Vytáča ťa priateľ? Ak je to len preto, že nespĺňa tvoje očakávania, porozmýšľaj nad sebou. Keď si nezadaná, možno niekoho nového spoznáš a pozve ťa na rande.

V oblasti zdravia by si si mala dopriať veľa odpočinku. Ty a aj tvoje telo to potrebujete ako soľ. Počúvaj ho a spi minimálne 7 hodín každú noc.

Smutné dievča leží na stole
zdroj: Unsplash/Aleksandra Sapozhnikova

Blíženci

Mala by si sa pustiť do osobnostnej zmeny. Nie je extra potrebná, ale cítiš, že si sa už dlhší čas v živote neposunula ďalej. Skús sa zamerať na svoje emócie a prístup k životu, aby si vedela, čo máš zmeniť.

V partnerskom vzťahu sa ovládaj. Ak by si pri hádke vybuchla, vôbec by to nemuselo skončiť dobre. Pokiaľ nikoho nemáš a si sama, nepremárni svoj život sedením na zadku. Choď si užívať.

Tvoja imunita na tom bude dobre, ale mala by si ísť na krvné testy. Už dlhšie si nebola na preventívnej prehliadke.

Rak

Môžeš sa cítiť precitlivene. Tieto dni ti ukážu, akí sú ľudia zákerní, keď idú za niečím, čo naozaj chcú. Možno zažiješ zradu, preto by si sa mala pripraviť na to najhoršie. Hľadaj podporu u rodiny.

Vo vzťahu sa snaž viac si vychutnávaj prítomný okamih. Mohlo by sa zdať, že láska je tu navždy, ale to neplatí. Keď nikoho nemáš, užívaj si voľné dni a zájdi aj na kúpalisko. Možno ťa tam niekto očarí.

Čo sa týka zdravia, zameraj sa na listovú zeleninu. Mala by si ju jesť každý deň, aby si mala dostatok vitamínov. Ocení ju aj tvoja postava.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy