unsplash.com

Vždy ma fascinovali horoskopy. Naozaj. Keď si kúpim nový časopis hľadám tu poslednú stranu – len aby som vedela, čo čaká moje znamenie. Niekedy to samozrejme nemusí sedieť, no veľakrát sa mi už stalo, že som si povedala, že ten horoskop je presne napísaný podľa mňa. 

Tvoje znamenie ti môže povedať (alebo dokonca aj ovplivniť) čo budeš robiť v budúcnosti a/alebo čo sa ti stane. 

Ak sa aj ty zaujímaš o znamenia, dnes ti prinášam informácie o tom, aká by mala byť tvoja ideálna kamarátka podľa jednotlivých znamení. Akou partiou by si sa mala obklopovať, aby si bola šťastná. 

Baran

Baran ako znamenie je plné energie, kreativity a spontánnych emócii. Najlepšia priateľka pre teba – Váhy. Pretože baran je tak energetický, že potrebuje pri sebe niekoho, aby ho držal pod kontrolou.

Býk

Býk je veľmi tvrdohlavé znamenie. Je orientovaný na cieľ a je to veľmi silné znamenie. Najlepšia priateľka pre teba – Ryby. Pretože ryby sú známe ako veľmi lojálne a pokojné znamenie.

Blíženci

Blíženci sú veľmi tvoriví, neváhajú reagovať a sú veľmi flexibilní. Najlepšia priateľka pre teba – Vodnár. Pretože obidve znamenia sú na rovnakej vlne a majú rovnaké zmýšľanie. Priateľstvo bude len rásť.

Rak

Toto znamenie sa uspokojí aj s maličkosťami a nepotrebuje veľa pozornosti. Najlepšia priateľka pre teba – Strelec. Pretože rak je dosť introvertné znamenie a strelec ti dovolí si život vychutnať naplno.

Lev

Je najdominantnejšie znamenie zo všetkých. Najlepšia priateľka pre teba – Kozorožec. Pretože dokonale vykompenzuje povahu leva a budete si rozumieť.

Panna

Panna ako znamenie má veľa šarmu a chuť rozprávať sa všade, kde sa dá. Najlepšia priateľka pre teba – Baran. Pretože panny si budú užívať kreatívnu povahu baranov.

Váhy

Pre váhy je všetko o rovnováhe a nájdení balansu. Najlepšia priateľka pre teba – Lev. Pre úplný súlad a priateľstvo so šťastím.

Škorpión

Škorpión je jedným z najtajuplnejších znamení vôbec. Najlepšia priateľka pre teba – Vodnár. Škorpión nemá rád verejnosť a veľa ľudí, preto bude dobré, ak sa bude držať nenápadného vodnára.

Strelec

Je veľmi cieľavedomé znamenie orientované na kariéru. Najlepšia priateľka pre teba – Kozorožec. Strelec dosiahne najlepšie výsledky práve po boku s kozorožcom.

Kozorožec

Majú myslenie na vysokej úrovni a sú dobrí plánovači času. Najlepšia priateľka pre teba – Strelec. Strelec ťa bude podporovať vo všetkom, čo budeš robiť.

Vodnár

Ako znamenie je veľmi spokojný so svojím životom a nevyžaduje veľa pozornosti. Najlepšia priateľka pre teba – Býk. Pretože vodnár je bezstarostný, bude si vychutnávať povahu býkov.

Ryby

Ryby sú nesebecké, lojálne a úprimné znamenie. Najlepšia priateľka pre teba – Škorpión. Tým, že sa obklopíš škorpiónom sa ti stane, že budeš rásť a budeš spokojnejšia so svojím životom.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife