žena v klobúku

Strelec

Najbližšie dni bude pre teba viacero vecí komplikovanejších, avšak planéta Mars ti dodá veľa novej energie. Je možné, že budeš musieť prejsť dlhšou cestou, aby si dosiahla svoje ciele, avšak to neznamená, že ich nedosiahneš. Všetko stav na štvrtok a piatok, kedy budeš mať aj väčšiu podporu od samotných hviezd.

Tvoje šťastné dni budú v stredu, štvrtok a piatok.

Kozorožec

Týždenný horoskop hovorí, že pre teba začína veľmi priaznivé obdobie na zotavenie. Očakávať môžeš dobré výsledky v profesionálnej oblasti. V citovej sfére však očakávaj bolesti, za ktoré bude zodpovedná práve Venuša. V prípade, že sa chystáš so svojím partnerom diskutovať o vašom vzťahu, vyhni sa pondelku, utorku a strede. Sústreď sa skôr na víkend.

Šťastné dni očakávaj v piatok a sobotu.

Smútok
zdroj: Unsplash/mahdi_chf

Vodnár

Tento týždeň hrozí, že sa budeš cítiť unavenejšie ako obvykle. Najťažšie dni budú pre teba vo štvrtok a piatok, kedy bude voči tvojmu znameniu v opozícii aj samotný Mesiac. Napätie a stres budú stúpať raketovou rýchlosťou. Obzvlášť väčšiu pozornosť venuj práci a nerob unáhlené rozhodnutia. Namiesto riskovania sa snaž zachovať už dosiahnuté výsledky.

Šťastné dni prídu počas víkendu.

Ryby

Prichádza týždeň ďalšej sily pre tvoje znamenie, planéty sú pripravené dať ti veľa príležitostí a uznania v pracovných záležitostiach. Niektorým môže priniesť Venuša životnú lásku, ale aj vášeň. Väčší pozor si však dávaj na dni počas víkendu, ktoré ti môžu priniesť nie najlepšiu náladu. Snaž sa to prekonať a nebude to také zlé, ako sa na prvý pohľad zdá.

Šťastné dni očakávaj v pondelok, utorok a stredu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop