Pexels/Joshua Rawson-Harris

Rozum alebo srdce? Istota alebo intuícia? Každý z nás počúva vo svojom vnútri a pri svojich rozhodnutiach niečo iné. Riadi sa tým celý život, pretože vie, čo je pre neho najlepšie. Ľudia narodení v nasledujúcich 3 znameniach si vyberajú vždy srdce. Chceš vedieť prečo?

Lev

Ohnivé znamenie, ktoré je plné vášne a energie. Je jasné, že tento človek nemôže podvoliť celé svoje bytie iba rozumu a premýšľať nad všetkým, čo spraví. Je to silná osobnosť, ktorá miluje pozornosť a tú si dopredu zaistiť nevie, preto žije prítomným okamihom.

Často robí spontánne rozhodnutia, ktoré potešia jeho srdce. I keď si veci nepremyslí, nikdy to neskôr neľutuje. Vie, že všetko je a bude tak, ako má byť.

Býk

Aj človek narodený v znamení Býka je veľmi silná osobnosť. Miluje všetky vonkajšie podnety – farby, zvuky, chute, … to, čo pôsobí na jeho city a zmysly. Svojim emóciám necháva vždy voľný priebeh a riadi sa srdcom v každom okamihu.

To sa týka najmä jeho vzťahov, do ktorých dáva úplne všetko. Okrem toho má dobre vyvinuté inštinkty, ktoré ho navedú správne aj vo veciach, kde potrebuje radu rozumu. Keď ho má počúvať, tak ide najčastejšie o logiku.

Kozorožec

Možno sa ti to bude zdať divné, ale aj Kozorožec často počúva svoje srdce. Aj keď je to človek, ktorý je veľmi praktický, veci si plánuje a premýšľa nad nimi, táto jeho stránka sa prejavuje najmä v rýchlom rozhodovaní pri veciach, ktorými sa chce sám potešiť.

Rýchle nákupy na internete, potešenie sa v obchode s módou – typická žena v tomto znamení vtedy rozum vôbec nepočúva.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy