Muži sú skôr známi tým, že sa do manželstva či rodinného života príliš nehrnú. Aj medzi nimi sa však nájdu výnimky, ktoré vďaka svojej povahe a vlastnostiam majú rodinu na prvom mieste. Ak hľadáš práve takého chlapa, skús jedno z nasledujúcich 3 znamení!

Baran

Muž narodený v tomto znamení je presne ten typ, ktorý je hlavou rodiny. A to vďaka jeho vlastnostiam ako sú rozhodnosť, bojovnosť a vodcovské vlohy. Zároveň ide o človeka, ktorý je plný energie a miluje dobrodružstvo. To najväčšie je pre neho cesta životom s milovanou osobou a ich deťmi.

O deti sa bude starať vždy zodpovedne a bude im predávať tie správne hodnoty. Ak si je istý, že svoju životnú lásku našiel, nebojí sa pred ňou pokľaknúť ani v mladom veku.

Kozorožec

Chlap narodený v tomto znamení bol vždy vyspelejší ako jeho rovesníci. Preto má aj iné zmýšľanie. Je to človek zodpovedný, ctižiadostivý a v každom smere veľmi praktický. Navonok pôsobí nedostupne, no žene svojho života dá celé srdce. Pre svoje deti bude vždy bezpečným prístavom.

Je to presne ten typ, ktorý spraví všetko pre to, aby svoju rodinu zabezpečil. Celý svoj život túži po romantike, takže obraz spokojného života niekde v dome s najbližšími je pre neho cieľom.

Ryby

Chlap v znamení Rýb patrí k najcitlivejším znameniam zverokruhu. Láska pre neho znamená zmysel života, takže ak by si mal vybrať medzi piatkovou párty v bare alebo večerom doma so svojou milovanou, mal by v tom jasno. Navyše je to romantik, ako sa patrí.

Rodinné zázemie pre neho znamená životnú istotu a pocit bezpečia. Tak, ako mu záleží na tej, v ktorej bol vychovaný, bude robiť všetko pre správnu výchovu aj vlastných detí.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.