pár

Tento týždeň bude obzvlášť prajným v láske, no tešiť sa môžu najviac tie, ktoré sú bez partnera. Obzvlášť tri znamenia by mohli spoznať niekoho sympatického a výnimočného. Nie je vôbec vylúčené, že môže ísť aj o tvojho nového životného partnera. Nájdeš sa tu aj ty?

Single znamenia, ktoré môžu spoznať novú lásku

Baran

Horoskop hovorí, že najviac na pozore by mali byť počas tohto týždňa tie, ktoré sú bez partnera. V prípade, že si na dovolenke, mala by si sa pripraviť na stretnutia, ktoré sa stanú pre teba nezabudnuteľnými.

Nápomocnou ti bude aj samotná planéta lásky Venuša, ktorá ti prechodom cez tvoje znamenie prinesie do života niekoho výnimočného. Nie je vylúčené, že by to mohla byť tvoja nová láska.

Znamenia ktoré v júni čaká letný flirt
zdroj: Pexels/Breno Cardoso

Lev

Šťastie sa bude na teba počas tohto týždňa usmievať a sprevádzať v láske samotnej. Hviezdy však budú priať najviac tým, ktoré sú single a pomôžu im zažiť priaznivé stretnutia.

Je možné, že niektoré z nich sa stanú čoraz viac pravidelnejšími a prinesú do tvojho života človeka, na ktorého si tak dlho čakala. Pokiaľ sa tak udeje, nemaj strach z toho, že by to nemuselo skončiť aj novým vzťahom, práve naopak. Smelo do toho!

Strelec

Počas tohto týždňa k tebe môžu prísť veľmi vzrušujúce správy a uprednostňované budú aj stretnutia s novými a zaujímavými ľuďmi. Niekto z nich by sa mohol stať terčom záujmu pre tie, ktoré sa nenachádzajú vo vzťahu.

Napokon, horoskop hovorí, že aj hviezdy sú pripravené priniesť týmto osamelým bytostiam do života niekoho veľmi výnimočného. Venuša je priaznivo naklonená láske a pokiaľ si nezadaná, platí to obzvlášť. Vyjdi zo svojej ulity a nechaj priestor možno aj novému, budúcemu partnerovi.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy