žena v repke

Týždne nám ubiehajú ako voda a pred sebou máme ďalší nový. Pre viaceré znamenia bude Venuša veľmi prajnou a prinesie krásne emócie, vášeň, ale aj nové stretnutia. Niekto sa však bude musieť popasovať s finančnými záležitosťami, iný sa zas nezastaví v práci. Aké dni praje týždenný horoskop tebe?

Týždenný horoskop pre teba

Baran

Je možné, že niektoré sa museli v poslednej dobe vysporiadať v láske s istými pochybnosťami. Prichádza čas, kedy ich bude možné všetky vyriešiť. Na svojej strane máš však Venušu, ktorá ti bude nápomocnou.

No daj si pozor na utorok, kedy môže vo vzduchu visieť nepokoj. V práci môžeš obhajovať nejaký nový projekt, v ktorom uspeješ. Celkovo z profesionálneho hľadiska máš pred sebou veľmi nádherné obdobie.

Tvoje šťastné dni očakávaj v stredu a štvrtok.

Býk

V srdcových záležitostiach sa nachádzaš v akomsi zvláštnom období,  miestami si aj rozrušená a nie si si istá, ktorým smerom by si sa mala pohnúť. Týždenný horoskop radí, aby si zostala pokojná a spoľahla sa na hviezdy i napriek tomu, že si roztržitá a nervózna.

Tie, ktoré sú vo vzťahu s osobou, ktorá sa im vzďaľuje alebo je nespoľahlivá, bude potrebné si tieto veci čo najskôr vyjasniť. Na pracovnom poli nie je núdza o príležitosti, mala by si si však dať do poriadku svoje predsavzatia. Zamysli sa nad nimi a nesúťaž v tomto smere s inými.

Šťastný deň budeš mať v piatok.

Žena sa usmieva
zdroj: Unsplash/Ben Weber

Blíženci

Láska, ktorá sa v tomto období ešte len rodí, bude veľmi dôležitou a oproti minulosti úprimnou, aj preto sa môžeš bez výčitiek zamilovať. Nezadané sa môžu taktiež tešiť na nové stretnutia.

Počas víkendu nebude vo vzťahoch chýbať vášeň, avšak počas týždňa je potrebné dať si pozor na kontroverzné diskusie s parterom. Zostaň pokojná, všetko sa dá do poriadku. Na pracovisku si dávaj tento týždeň väčší pozor na falošných kolegov, určite vieš, pred ktorými by si sa mala držať krok vzad.

Tvoje šťastné dni budú sobota a nedeľa.

Rak

Ak si slobodná, týždenný horoskop hovorí, aby si sa vložila naplno do lásky, prežívania krásnych emócií a nevyhneš sa ani vášni. Dobré vzťahy môžeš mať s osobami v znamení Škorpióna a Rýb.

Pokiaľ si po rozchode, už čoskoro zažiješ nové a zaujímavé stretnutia. V práci budeš mať toho veľa, očakávaj však nové návrhy, ktoré by si mala určite prijať. Niektoré budú musieť začať úplne od nuly, čo by malo byť výzvou, nie dôvodom na akékoľvek obavy.

Šťastné dni môžeš zažiť v utorok a stredu.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop