žena a váha

Niekto nemusí spraviť nič pre to, aby vyzeral ako z módneho katalógu. Iný zas pre vysnívanú postavu musí zapracovať na svojom tele omnoho viac. Ako sú na tom jednotlivé znamenia? 

Možno si vravíš, že to nie je fér, no nezostáva ti v tomto prípade nič, len sa s tým zmieriť. Napokon zdravá strava alebo dostatočný pohyb by nemali chýbať snáď ani v jednom prípade, nemyslíš? Sú však medzi nami znamenia, ktoré si musia svoju váhu strážiť predsa ešte o čosi viac. O ktoré ide?

Znamenia, ktoré majú najviac problém so svojou váhou

Býk

O Býkoch je známe, že milujú dobré jedlo a o to viac si ho dokážu aj vychutnávať. Pokiaľ sa však nachádzajú v nie najpríjemnejšej životnej situácii, dokážu do seba doslova nahádzať aj to, čo by nemuseli. Zbytočné prejedanie sa tak stáva na istý čas súčasťou ich živote, čo je veľká škoda.

Patria medzi znamenia, ktoré majú vo všeobecnosti radi pohyb. Krízové situácie by sa preto mali naučiť zvládať aj bez nadmerného prijímania nezdravej stravy, pretože to je presne ten čas, kedy zvádzajú najväčší boj so svojou váhou.

Rak

Medzi podobných jedákov, ako tomu bolo v prípade Býka patria aj samotní Raci. Avšak dokážu svoj nepokoj či žiaľ nahrádzať ešte omnoho väčším množstvo jedál. Vtedy im je úplne jedno, čo majú na tanieri alebo v ruke.

ako byť fit na jeseň
zdroj: Unsplash/Ryan Christodoulou

V prípade, že sa situácia postupne ukľudní, sú tými, ktorí si uvedomia svoj nedostatok práve v tejto sfére. Kilá navyše, ktoré si privodili v podstate sami, ich však dokážu veľmi zamrzieť a vtedy začnú na sebe veľmi intenzívne pracovať.

Ryby

Spomedzi všetkých znamení sú práve Ryby tými, ktoré dokážu priberať veľmi rýchlo. Môžu za to predovšetkým zdravotné problémy, ktoré ich vytvárajú. Je dôležité, aby si svoju váhu obzvlášť strážili zdravou a vyváženou stravou, dostatočným prísunom ovocia a zeleniny.

Vyhnúť by sa mali aj popíjaniu alkoholu a pozornosť venovať čistej a kvalitnej vode. Pokiaľ sa však toto znamenie vydá na cestu sprevádzanú viacerými prehreškami, bude pre nich aj boj s váhou omnoho viac náročnejší.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy