muži milenci

Nielen ženy, ale aj muži sa dokážu stať milencami. V predchádzajúcom článku si sa mohla dočítať o tom, aká by si bola ty ako milenka. Teraz sa na to pozrieš z opačnej strany a dozvieš sa, akí sú muži ako milenci.

Budeš mať možnosť spoznať toho najlepšieho v posteli, no aj toho najnudnejšieho. Ktorého by si si vybrala ty? Máš na výber zo 4 skupín.

Ohniví dravci

Ohniví muži sú narodení v znameniach Barana, Leva a Strelca. Práve títo sú tí najlepší. Vášeň im koluje celým telom a chuť na teba by mali 24 hodín 7 dní v týždni. Ak sa raz zapletieš s týmto dravcom, ver tomu, že po ňom nikdy neprestaneš túžiť. Sú búrliví, dynamickí, radi experimentujú a v tom správnom momente dokážu byť aj vtipní a tvoriví.

Vzdušní šibali

Šibali sú chlapi, ktorí sa narodili v znameniach Blížencov, Váh alebo Vodnára. Títo muži, aj keď budú zastávať pozíciu milenca, radšej trávia čas mimo postele ako v nej. Sú veľmi aktívni, spoločenskí, radi sa zabávajú, komunikujú a vymýšľajú. Do postele tohto muža dostaneš jedine tak, že mu niečo sľúbiš. Hoci je pre neho milovanie zážitok, oveľa viac si užíva tie mimo postele.

 

Zemskí krásavci

Ku krásavcom, ktorí majú ako živel zem, patria chlapi v znameniach Býka, Panny a Kozorožca. Títo muži sú v oblasti podvádzania veľmi opatrní. Dokonca sa môže stať, že ťa často odmietnu len preto, že budú mať výčitky. Sú veľmi konzervatívni, lojálni, pevní a stáli. Podvádzať partnerku im nepríde správne, ale na druhej strane ich to láka. Jednoducho, buď to s nimi bude veľká nuda alebo iba chaos.

Vodní citlivci

A poslední milenci majú ako živel vodu. Tam sa radia muži narodení v znameniach Raka, Škorpióna a Rýb. Sú citliví a dokáže ich rozplakať hocičo. Možno by si to nebola povedala, ale naozaj je to pravda. Flegmatickú masku nosia len do spoločnosti, lebo nechcú, aby niekto vedel, akí sú v skutočnosti. V posteli sú ale plachí, boja sa urobiť prvý krok a dúfajú, že ich bude žena vo všetkom viesť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy