Pexels/Misha Voguel

Utorok sa bude niesť v znamení pohody, romantiky, no aj zhonov a zlých správ. Čo čaká tvoje znamenie, to sa dočítaš v dnešnom horoskope.

Baran

Pre teba bude dnešok príjemný a nič zlé ťa nečaká. Najmä nie v pracovnej oblasti, pretože si všetko splníš včas. Večer sa však nevylučuje rodinná hádka, ktorá premení príjemnú atmosféru na tú napätú.

Býk

Hoci máš pred sebou pekný deň, daj si pozor na neprajníkov. Budú ťa chcieť vytočiť, pretože nemajú radi, keď sa niekto stále usmieva. Mala by si cvičiť svoju trpezlivosť a vľúdnosť.

Blíženci

Nemala by si sa riadiť podľa ostatných, pretože je každý jedinečný. Snaž sa dnes neporovnávať s okolím a bude ti oveľa lepšie. Večer si uvar zdravú večeru, pretože si už dlho nič výživné nejedla.

Rak

V práci sa ti nebude dariť a doma ťa nečaká nič lepšie. Mala by si si dať pozor na zlé správy, ktoré ťa dnes môžu zaskočiť. Zamysli sa nad tým, aký máš život a čo robíš vo svojom voľnom čase. Utrieď si priority.

Lev

Dnes by si sa nemala vykašľať na ľudí, ktorí potrebujú tvoju pomoc. Vďaka tomu si aj oni na teba spomenú práve vtedy, keď budeš pomoc potrebovať ty. Nemáš nič dôležitejšie na práci, tak urob dobrý skutok.

Panna

V práci ťa dnes čaká priaznivý deň. Vďaka tomu sa budeš stále usmievať a všetci budú mať vďaka tebe dobrú náladu. Keď prídeš domov, zavolaj svojmu priateľovi. Určite sa poteší, keď bude počuť tvoj hlas. Môžeš ho zavolať aj na večeru, pretože vás žiadne hádky nečakajú.

Váhy

Svoje okolie prekvapíš rozhodnutím, ktoré si (podľa teba) mala urobiť už dávno. Vďaka tomu sa budeš cítiť slobodnejšie a spadne ti kameň zo srdca.

Škorpión

Nemala by si sa zahrávať s tým, čo k tebe cíti tvoj priateľ. Môžeš mu zlomiť srdce, aj keď to nemyslíš v zlom. Radšej mu dnes otvorene povedz, čo k nemu cítiš.

Strelec

Pre teba bude utorok nešťastný deň. Od rána ťa čakajú zlé správy a len kvôli nim sa budeš cítiť zle. Až príliš neskoro si uvedomíš, že nikto tu nie je nastálo. Neber ľudí ako samozrejmosť a pravidelne im hovor, ako si ich vážiš.

Kozorožec

Ty dnes nemusíš byť smutná, čaká ťa šťastný deň. Po práci by si mala vyraziť na nákupy, pretože si kúpiš niečo, po čom si už dlho túžila. Vďaka tomu sa budeš cítiť lepšie a budeš mať oveľa viac energie ísť do práce aj zajtra.

Vodnár

Ráno sa ti nebude dariť, no od obeda to bude čoraz lepšie. Všetky povinnosti si splníš včas a nebudeš musieť zostávať v práci ani o minútu dlhšie. Doma ťa bude čakať romantická večera, no pre svoju kondičku urobíš dobre, ak si pôjdeš potom aj trochu zašportovať.

Ryby

V rodinnom živote budeš pociťovať napätú atmosféru, no len do momentu, dokým ti všetci nevyznajú svoju lásku. Uľaví sa ti, pretože si celý deň budeš myslieť, že sa na teba hnevajú. Večer sa vyber na prechádzku a daj si kúpeľ, máš teraz hlavu plnú myšlienok, ktoré tam nepatria.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy