Unsplash/Jason Blackeye

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Poď sa pozrieť, čo si pre teba prichystali hviezdy na tento týždeň. Niekomu sa črtá príležitosť na lásku, iných čakajú problémy. 

Baran

Niekto pomôže v práci tebe a na oplátku ty zasa jemu. Tak je to správne. Vďaka tomu ani nebudeš vedieť ako a budeš v pohodlí domova s pokojným srdcom, že je všetko hotové.

Vo vzťahu to nevyzerá dobre. Bude to spojené s tým, že tvoj priateľ toho bude mať veľa na pleciach a nejako sa musí odfiltrovať – na tebe. Namiesto hádky mu buď oporou a daj mu pocítiť, že mu rozumieš.

Býk

Nemusíš mať obavy, že by si nebola dosť dobrá pre tvojho šéfa. Neustále premýšľanie nad tým ťa oberá o čas, ktorý by si mohla využiť rozumnejšie. V strede týždňa nakoniec zistíš, že tvoje dohady boli zbytočné.

Naopak koncom týždňa vyrazte s partnerom niekam na výlet. On by ti to aj navrhol, ale tvoje neustále „nemôžem, mám toho veľa“ ho od toho už odrádza. Vieš ako vzťah vydrží najdlhšie? Keď sa oň stále staráte.

Blíženci

V pondelok v práci zažiješ veľa stresu, nebudeš vedieť, kde ti hlava stojí, no od stredy sa bude toto tempo spomaľovať a ty si budeš môcť vydýchnuť. Konečne! Nepodceňuj však svoje povinnosti.

Vo vzťahu ti to klape ako hodinky, to ale neznamená, že sa nemôže nič zvrtnúť a pokaziť. Preto vždy počúvaj aj druhú stranu. Len tak zistíš, ako sa vyhnúť problémom a hádkam.

Rak

V práci to bude vyzerať tento týždeň ako na divokom mori. Raz dobre, inokedy horšie, ďalší deň úplná katastrofa s chuťou dať výpoveď a iný deň úsmev na tvári. Nestrácaj nervy, iní to nemajú o nič lepšie.

Naopak, v osobnom živote to bude iskriť vášňou a po dlhom čase sa na teba usmeje šťastie. Hviezdy ti pomôžu nájsť niekoho, pri kom budeš šťastná a naplnená. Predsa len by si mohla stretnúť pravú lásku.

Lev

Ak by sa mal tvoj týždeň opísať jedným slovom, bol by to úspech. A ten bude spojený s tvojou prácou. Nadriadený ťa bude chváliť deň za dňom, ale pozor, aby ti „sláva“ nevstúpila do hlavy.

Ak patríš ešte medzi nezadané, najmä koncom týždňa sa objaví hneď niekoľko mužov. Pôjde o krátkodobé flirty. Takže sa veľmi neviaž, ani si nerob nádeje. Ber to skôr ako spestrenie dní.

Panna

Konečne naber odvahu a urob prvý krok. Tvoj týždeň je obdobím zmien. Pokiaľ budeš iba donekonečna lamentovať, ale nerozhýbeš sa, lepšie to nebude. V práci môžeš získať viac, ako si si myslela.

A to isté platí aj vo vzťahoch. Dokola len frfleš, ale žiadny posun. Ujasni si, koho chceš mať po boku, ak vôbec niekoho chceš. Nič nie je zlé na tom byť sama. A nemusíš to robiť len preto, lebo naokolo sú zadaní.

Váhy

Aj medzi kolegami vieš nájsť spriaznenú dušu. O tom sa presvedčíš hneď na začiatku týždňa. Pomôže ti v zložitých situáciách. Nemusíš mať výčitky, urobí to s radosťou. Nebudeš veriť, koľko máte spoločného.

Ak ti už rutina vo vzťahu lezie na hlavu, tak s tým musíš niečo urobiť. Darmo čakáš na zázrak bez vlastného pričinenia. Tvoj partner netuší, čo máš v hlave, čítať myšlienky sa ešte nenaučil.

Škorpión

Nie si zrovna v postavení, kedy by si si mohla vyberať prácu podľa tvojho gusta. Buď spokojná s tým, čo zatiaľ máš. Nik nehovorí, že nemôžeš skúšať šťastie inde. Ale teš sa aj z toho, že vôbec môžeš pracovať.

V pondelok celkom nuda, utorok to nebude o nič lepšie, streda podobne, no vo štvrtok to celé začne. Už dávno ste s priateľom nezažili také vzrušenie. Hviezdy sú ti naklonené a pomôžu ti nájsť opäť k nemu cestu.

Strelec

Tvoj pracovný týždeň sa bude viesť v duchu pohody. Síce nebudeš dostávať od šéfa pochvaly, ale nebude ťa ani komandovať. Čo je dobré, lebo si budeš môcť konečne aspoň na chvíľu aj v práci oddýchnuť.

Niekedy v strede týždňa sa bude chcieť tvoja polovička pustiť s tebou do hádky. Všetky nezhody utni skôr, než by z toho mohlo byť čosi horšie. Pôjde o totálne hlúposti, ktoré nestoja za riešenie.

Kozorožec

Nad tebou sa objavuje varovný prst! Pracuješ od nevidím do nevidím, tak sa fungovať nedá. Nehovoriac, že nový týždeň ti prinesie ešte viac úloh, ako by si čakala. Skôr by si sa mala naučiť lepšie si to rozvrhnúť.

Hlboko ťa zraní človek, ktorému si doteraz verila. Zistenie, že nie je taký, za akého si ho považovala, bude pre teba obrovský šok. Nestrácaj duchaprítomnosť, ani výčitky ti v tomto prípade nepomôžu.

Vodnár

V práci rieš akékoľvek problémy s chladnou hlavou. Niekedy vo štvrtok očakávaj dôležitú informáciu priamo od vedenia. Predtým než povieš nie, dobre si to všetko premysli. Druhá šanca už nebude.

Môže sa stať, že ti partner dá najavo, že si niekedy poriadne otravná. Čo by si mala urobiť? Dopriať mu vytúžený priestor, po ktorom baží. Veď on zistí, že ako sa bez teba nudí.

Ryby

Neboj sa tento týždeň nahlas vysloviť, ako by si si predstavovala ďalej pracovať. Ak sa ti nepáči prístup, upozorni na to. Udejú sa zmeny, ktoré ti prinesú lepši pocit. Tráviš tam dosť hodín na to, aby si to trpela.

V láske to bude taký priemer. Nič extra, ale ani nič komplikované. Nevadí, využi ten čas pre seba a spoznaj lepšie samu seba. Budeš prekvapená, koľko toho ešte o sebe nevieš.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy