vianočný stromček 3

Už čoskoro začne adventné obdobie, ktoré nás povedie až k samotným najkrajším sviatkom roka – Vianociam. Okrem mnohých iných vecí je pre toto krásne obdobie neoddeliteľnou súčasťou vianočný stromček. Zisti, aký by si ho mala mať podľa svojho znamenia.

Vianočný stromček podľa tvojho znamenia

Baran

Bytosti tohto znamenia sú známe svojou láskou k dobrodružstvu, ktorú by mali nasmerovať aj do vianočného stromčeka. Keď skombinujú ozdoby v chladných odtieňoch striebornej so snehovo bielou a výraznou modrou, vytvoria dokonalosť, ktorá ich bude najviac charakterizovať.

Býk

Nie je žiadnym tajomstvom, že tieto ambiciózne stvorenia majú veľmi radi luxus a pohodlie, čo by mohli využiť práve pri príprave svojho vianočného stromčeka. Ak zvolíš zlaté sofistikované ozdoby, ktoré sa budú prelínať s krémovými farbami, prípadne s odtieňmi šampanského, vytvoria ti presne také prostredie, v ktorom sa budeš počas vianočných sviatkov cítiť najviac božsky.

vianočný stromček
zdroj: Elina Fairytale

Blíženci

Blíženci nezaprú svoju pohotovosť a všestrannosť. Ich hravá a zvedavá povaha sa môže odraziť aj pri príprave vianočného stromčeka. Omotať ho môžu bielou sieťovanou stuhou a ozdobiť červenými či bielymi guľami. V ich prípade sa k nim hodia aj ozdoby snehuliakov alebo iných typických zimných symbolov. Tento stromček im navodí takú vianočnú atmosféru, akú zažije len málokto.

Rak

Ľudia narodení v tomto znamení sú veľmi láskaví a ich vyživujúca povaha im umožňuje starať sa o svoj domov práve týmto spôsobom. Vianočný stromček v teplých tónoch im poskytne počas sviatkov tú najväčšiu pohodu, ktorú si v tomto období najviac užívajú. Rustikálny akcent je v ich prípade nevyhnutným doplnkom na dosiahnutie útulného pocitu. Drevené dekorácie a výrazné odtiene medi, bronzu či hnedej ich vianočnú atmosféru ešte viac podporia.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy