Pexels/Tuka Porto Photographer

Posledný marcový týždeň sa môže niesť v pochmúrnej nálade, no každý deň by si si mala nájsť niečo, vďaka čomu sa budeš radovať. Tvoje znamenie ti povie, aké dni máš pred sebou a čo ti najviac pomôže.

Baran

Pracovný život sa bude niesť v znamení zhonu. Od každého môžeš pociťovať nátlak, aj keď sa budú tváriť, že to tak vôbec nie je. Aspoň doma by si mala oddychovať a nemyslieť na prácu.

V partnerskom vzťahu by si mala dať priestor mužovi. Nemala by si byť sebeckou, lebo o neho môžeš prísť. Ak si single, tiež sa snaž byť viac láskavou a empatickou.

Čo sa týka zdravia, tento týždeň by si sa mala zamerať na ruky. Cítiš, že si veľmi slabá, preto začni cvičiť a zaraď do svojho jedálnička viac bielkovín.

Býk

Tvoj týždeň bude pomerne dobrý. Neprekvapí ťa žiadna nová úloha, ani povinnosti navyše. Dokonca budeš mať čas aj na rodinu a priateľov, čo sa ti už dlhšie nepodarilo.

Vo vzťahu by si mala svojmu priateľovi prejavovať viac lásky, lebo sa môže cítiť odstrčený. Pokiaľ nikoho nemáš, prejav lásku spomínanej rodine a kamarátom.

V oblasti zdravia urobíš dobre, ak začneš myslieť aj na vitamíny. Keby si to zanedbala, mohla by si prechladnúť.

Blíženci

Keď chceš v práci niečo dosiahnuť, mala by si sa viac snažiť a vyvinúť väčšie úsilie. Tento týždeň zvýš svoju produktivitu a nepoľavuj z tempa. Jedine tak uspeješ a ocenia ťa.

V partnerskom vzťahu by si nemala na priateľa vyvíjať nátlak. Ani ty by si sa v takej situácii necítila dobre. Keď nikoho nemáš, možno ti osud do cesty niekoho pošle.

Tvoja imunita na tom bude výborne. Avšak, napriek tomu by si sa nemala extra namáhať. Pri každom pocite únavy si oddýchni a vylož nohy.

Rak

Tvoj týždeň bude v znamení rodiny. Pracovné povinnosti zvládneš ľavou zadnou, preto by si sa nemala ničoho báť. Obávať sa môžeš jedine situácie doma, kde ti oznámia dôležitú správu.

Vo vzťahu sa snaž viac hovoriť o svojich citoch a potrebách. Partner ťa lepšie pochopí. Pokiaľ si single, nemala by si sa báť osloviť muža, o ktorého máš už dlhšie záujem.

Čo sa týka zdravia, dopraj si viac ovocia a zeleniny. Daj si pozor na to, aby boli tieto potraviny vždy čerstvé a nespracované. Dostaneš do tela veľa vitamínov.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy