Retrográdny Merkúr

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Retrográdny Merkúr je obdobie, keď nič nejde tak, ako má, všetko sa kazí, páry sa rozchádzajú a kamarátstva prestávajú fungovať. Jednoducho, v živote každého z nás sa môžu udiať veci, ktoré nás rozhodne nepotešia a dokonca nám zmenia život. Túto jeseň retrográdny Merkúr bude panovať až 22 dní, od 10. septembra do 2. októbra.  

Ktoré znamenia v tomto období čaká poriadna životná skúška a v akých oblastiach?  

Panna  

Panna zažije poriadnu skúšku v práci a v kariérnej oblasti. Počas tohto obdobia bude mať obrovskú chuť hodiť všetko za hlavu, na všetko sa vykašlať a odísť z aktuálnej práce. Práve kvôli takejto nejasnej nálade môžu prísť aj reálne problémy v práci. Hlavne s kolegami a nadriadenými.

Ak si sa narodila v znamení Panna, skús sa v tomto období trošku viac kontrolovať. Mysli na to, že retrográdny Merkúr pominie, ale zlé vzťahy v kolektíve môžu ostať.  

Škorpión  

Škorpión bude mať chuť zmeniť prácu, odísť z aktuálneho vzťahu, dokonca sa presťahovať do iného mesta, len aby nemal niektorých ľudí stále pre očami. Hlavne pokoj, netreba nič meniť a už vôbec nie sťahovať sa alebo rozchádzať sa s partnerom.

A hlavne nevyvolávaj konflikty a hádky, aby partner neodišiel zo vzťahu ako prvý. Toto obdobie pominie a všetko bude v poriadku.  

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy