ženské znamenia a vernosť
Unsplash/Andrey Zvyagintsev

Rozchody zabolia zrejme každého. Ale nie každý to vie prijať a ísť ďalej. Niekto sa jednoducho nevie zmieriť s pravdou, že vzťahu je koniec. Sú ľudia, v ktorých vie rozchod prebudiť túžbu pomstiť sa a celú ich bolesť preniesť na toho, kto dal vzťahu bodku. Cítia, že keď to tak neurobia, nikdy už nenájdu pokoj.

A reč bude najmä o znameniach zverokruhu, ktoré ti spomenieme nižšie. Krach vzťahu prežívajú veľmi zle a trvá im naozaj dlho, kým sa cez to prenesú.

Škorpión

Problém u ľudí narodených ako Škorpión je, že parterom sú posadnutí. Vyžadujú jeho neustálu pozornosť, lenže každý z nás potrebuje dýchať. A to býva aj častým dôvodom na rozchod.

Keď teda príde na reč, že vzťah už nemá význam, Škorpión to nevie prijať. Zubami nechtami sa drží partnera. Stále dúfa, že sa to všetko nejak napraví. Ale žiaľ, niekedy to už nejde. Potom prichádza fáza „pomsty“. Snaží sa to bývalej polovičke vrátiť aj s úrokmi, dúfajúc, že sa bude cítiť lepšie.

Býk

Podobne na tom sú aj ľudia narodení ako Býk. Pokiaľ sa na niekoho zamerajú, dotyčná osoba sa len ťažko dostane z ich „pazúrikov“. Títo ľudia očakávajú, že ich drahé polovičky budú rovnako oddané vzťahu, ako sú aj oni. Keď už ale niečo neklape, dá sa fungovať v takom vzťahu? Zbytočne naťahujú niečo, čo už dávno stratilo zmysel. A len prispievajú k horšej situácií.

Baran

Skúsiť sa rozísť s Baranom, to chce tak trošku dávku odvahy. Ani ľudia v tomto znamení vo všeobecnosti nevedia prijať fakt konca a veľmi ťažko to prežívajú. Niekedy robia až psychický nátlak na druhú osobu. Myslia si, že tak zachránia vzťah.

A to nie je najlepšia cesta. Veľmi dlho im trvá, kým sa dokážu posunúť ďalej. Do tej doby stvárajú nezmysly, ktoré však časom ľutujú. Lásku a vzťahy vnímajú veľmi intenzívne, niekedy až tak, že to správaním preháňajú.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy