Pixabay free photo from Pexels

S týmito znameniami by si si nemala začínať, pretože tvoj vzťah nebude úprimný. V dnešnom horoskope si môžeš prečítať o znameniach, ktoré nemajú problém klamať svojim partnerom do očí (aj vtedy, keď ide o vážnu vec).

Ryby

Toto znamenie je veľmi citlivé, no napriek tomu vie byť aj zákerné. Človek v znamení Ryby celý život túži po šťastnom vzťahu, no zatiaľ má na konte len nevydarené pokusy, pretože nevie prestať klamať. Nevie byť úprimný, pretože bol častokrát zranený. Klamanie a robenie zo seba človeka, ktorým v skutočnosti nie je, mu pomáha vyrovnať sa s dnešnou spoločnosťou. Jeho city sú často podhodnotené a nikto ho neberie vážne.

View this post on Instagram

Our first photo from outside our home 🏠 welcome to our garden 🌳😅 after being stuck inside a flat for 16 days, we feel really blessed to be able to breath fresh air again 🍃, to listen to the birds singing 🕊, to play with street cats that come to say “hi” from time to time 🐱, to be reunited with our family 👨‍👩‍👧‍👦 and being lucky enough cause they put up with us without complaining 📸 We will never take these moments for granted again and we are really happy to be isolated in such a happy place 🙏 Where are you spending your quarantine time: house, apartment, campervan, room,…? ✄┄┄┄┄┄┄┄┄┄┄┄┄ #explorerssauruspresets #coupletime #loveandwildhearts #dirtybootsandmessyair #whereilive #athome #stayhome

A post shared by RAQUEL & MIGUEL (@explorerssaurus_) on

Býk

Človek v znamení Býka je vo vzťahu tichý. Dlho mu však vzťah nevydrží, pretože ho lákajú vášnivé dobrodružstvá na „druhej strane rieky“. Je tvrdohlavý, rád sa háda a nemá problém svojmu partnerovi klamať, ak sa dozvie, že aj on klamal jemu. Vie ľahko vybuchnúť a pri klamstve ho spoznáš hneď, pretože bude hovoriť rýchlo a veľa slov za sebou.

Váhy

Toto znamenie je príjemné a otvorené, no aj ono má svoje nedostatky a zlozvyky. Najväčší zlozvyk tohto človeka je klamanie a manipulovanie s ľuďmi. Keď chce niečo dosiahnuť, je mu jedno ako, hlavne nech to je čo najrýchlejšie. Nemá problém udržiavať dva paralelné vzťahy, pretože je v klamaní majster. Niekedy sa zdá, že cez deň nerobí nič iné, len klame.

Kozorožec

Človek v znamení Kozorožca je vo vzťahu starostlivý a vždy má o partnera strach. Má však nedostatok sebadôvery, preto je až prehnane žiarlivý a všetko musí kontrolovať. Keď mu na to partner príde, všetko zapiera. Miluje ho z celého srdca, no má obavy, aby si nenašiel druhého partnera. Neuvedomuje si, že svojou neúprimnosťou a klamstvom sa hrnie do rozchodu. Kozorožec by si mal najprv vyliečiť rany z minulosti a až potom sa púšťať do vzťahu.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy