Je tu znova pondelok, nový týždeň a s ním aj veľký horoskop pre všetky znamenia. Poď sa pozrieť, čo ťa podľa predpovede čaká od 19. do 25. apríla 2021!

Baran

Zdá sa ti, že tvoj partner pred tebou niečo skrýva? Podozrievaním nič nevyriešiš, radšej si sadnite a úprimne sa porozprávajte. Dobre vieš, že komunikácia je základ. Odhoď svoju tvrdohlavosť. Kým to nevyriešite, budeš mať zlú náladu a v práci budeš ako bez duše.

Býk

Pondelok až štvrtok ti ubehnú veľmi rýchlo, no koniec týždňa sa bude pomaly ťahať. Plány, ktoré si spravíš na tieto dni nevyjdú a kvôli tomu sa budeš nudiť. Zober to však ako možnosť dokončiť úlohy, ktoré už máš dlhšie načaté. Doma si sa chystala pustiť do viacerých projektov a víkend bude perfektný čas na ich uskutočnenie.

Blíženci

Po dlhej dobe, počas ktorej si už prestala veriť, sa v tvojom živote objaví niekto, kto ťa zaujme už na prvý pohľad. Pravdepodobne ho stretneš na nejakom novom mieste, takže, ak sa objaví šanca niekam vyraziť, určite neváhaj. Z počiatočnej iskry to môže byť nakoniec naozaj vážna známosť.

Rak

V poslednú dobu máš pozitívne nabité dni a takto to pôjde aj ďalej. Aj keď príde v práci k menším nedorozumeniam, nemusíš si z toho robiť ťažkú hlavu. Voľné dni venuj dokončeniu úloh v domácnosti, ktoré dlhšie odsúvaš a aj partnerovi, s ktorým si spravte rande. Že nikoho nemáš? Vyraz von, nikdy nevieš, koho ti osud privedie do cesty.

Lev

V práci ťa nečaká nič nové, no zmeny sa môžu udiať v tvojom osobnom živote. Konečne máš možnosť chodiť viac von, čo ti prinesie pocit slobody a šťastia. Celé to ovplyvní tvoju psychiku a pustíš sa do zmien, na ktoré si už dlhšie myslela. Zrejme budú súvisieť s vlastným sebarozvojom.

Panna

Vyzerá to tak, že tento týždeň sa nebudeš cítiť vo svojej koži. Budeš akási podráždená a dôvodom bude situácia v práci. To však nevadí, nemusíš ísť každý deň na 100 %. Pracuješ usilovne a zaslúžiš si aj trocha flákania. Ak je to možné, venuj svoj víkend rodine, pretože už čoskoro nabehneš do kolotoča povinností.

Váhy

Medzi utorkom a piatkom si určite spomenieš na vetu Za dobrotu na žobrotu. To, že si niekto neváži tvoju ochotu, by však nemalo ovplyvniť tvoju náladu. Všetko dobré sa ti vráti. Víkend venuj svojmu partnerovi, s ktorým ste už dlhšie nemali čas iba pre seba.

Škorpión

Začiatkom týždňa ťa môžu potrápiť zdravotné ťažkosti. Ak im budeš venovať pozornosť, všetko bude už o pár dní v poriadku. Zrejme budeš kvôli tomu odložiť plány, na ktoré si sa tešila, no ver, že o nič neprídeš. Koncom týždňa sa ti naskytne príležitosť spraviť dobrý skutok – využi ju, aj toto sa ti 2x vráti!

Strelec

Po dlhej dobe sa tvoj život začína vracať do bežného režimu, čo ťa nabije pozitívnou energiou. V práci budeš vďaka tomu šikovná a chválená. Aj keď sa ti darí, dávaj si pozor na financie. Nenakupuj veci, ktoré akútne nepotrebuješ. Najmä cez víkend ťa budú obchody lákať vytiahnuť kreditku, no dobre si to premysli. Cez víkend si sprav relax večer, dobre ti padne.

Kozorožec

V tomto týždni sa bude zdať, že si dieťa šťasteny. Všetko, čoho sa chytíš ti bude vychádzať. Nepokaz si to strachom z budúcnosti. Medzi štvrtkom a sobotou budeš mať príležitosť zažiť niečo nové.  Tejto možnosti povedz áno, aj keď ti to prv ako dobrý nápad nepríde! V nedeľu bude najlepšie, ak si spravíš deň iba pre seba.

Vodnár

Zdá sa, že všetka tvoja snaha v práci bude mať  zmysel a dostaneš odmenu, po ktorej už dlhšie túžiš. Iná atmosféra však bude v osobnom živote – na obzore je opäť menšia hádka s partnerom, no rýchlo sa spamätáte a dáte veci do poriadku. Cez víkend si vyrazte do prírody prevetrať hlavu.

Ryby

Ak máš pocit, že v poslednej dobe je toho na teba veľa, jednoducho si vezmi deň iba pre seba – vypni telefón a venuj sa nejakej kreatívnej činnosti, ktorá upokojí tvoju dušu. Príjemný čas ťa čaká v sobotu, kedy by si mohla zorganizovať nejaké netypické rande s partnerom v meste. Napríklad múzeum?

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.