Znamenia zverokruhu

Znamenia zverokruhu majú svoje špecifické správanie počas toho, keď sa chcú rozísť a už nad tým rozchodom aktívne premýšľajú. Každá skupina znamení to má inak a dá sa to odhaliť podľa určitých znakov.

Je ti takéto ich správanie povedomé?

Zemské znamenia

Býk, Panna a Kozorožec si to najskôr veľmi dobre premyslia, aby si boli istí, že nerobia chybu. Chcú ukončiť vzťah maximálne bezbolestne, či už pre seba alebo pre osobu, s ktorou sa rozhodnú rozísť. Keď sa teda rozhodnú, že je to správne, tak to urobia hneď a nebudú to zbytočne naťahovať.

Ešte predtým sa ich správanie zmení. A to tak, že sa ťa prestanú dotýkať alebo sa začnú častejšie zdržiavať v práci, s kamarátmi alebo namiesto spoločného času s tebou si začnú vyberať niečo iné. O rozchode sa ti budú snažiť povedať osobne, pretože si myslia, že tento rozhovor je veľmi dôležitý.

Vodné znamenia

Rak, Škorpión a Ryby považujú dôveru, intimitu a otvorenosť za základ vo vzťahu. Akonáhle prestanú sa na teba obracať za nejakou emocionálnou podporou, prestanú viesť otvorené a úprimne rozhovory to znamená, že z ich strany sa vzťah blíži ku koncu.

Taktiež z ničoho nič môžu byť až nepríjemne sarkastickí a prestanú ťa volať na stretnutia so svojimi kamarátmi alebo rodinou.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy