Je tu znova pondelok, nový týždeň a s ním aj veľký horoskop pre všetky znamenia. Poď sa pozrieť, čo ťa podľa predpovede čaká od 15. do 21. februára 2021!

Baran

Tento týždeň sa presvedčíš, že svoje ciele dosiahneš, iba ak budeš tvrdo pracovať a nestrácať trpezlivosť. Svoje sny máš teraz naozaj na dosah. Nepochybuj o tom a ani sa nevzdaj, budeš to ľutovať. Neodkladaj však na druhú koľaj svojho partnera. Ak vám včerajší Valentín nevyšiel podľa predstáv, sprav si cez víkend voľno a priprav program iba pre vás dvoch. Váš vzťah to preberie.

Býk

Plánuješ si veľa vecí a chceš toho stihnúť čo najviac, no daj si pozor, aby si si nenabrala viac, ako naozaj zvládneš. V práci si mákneš a preto by si mala víkend venovať iba sebe a oddychu. Tvoje telo sa ti za tento relax poďakuje, inak ti hrozí vyhorenie. Musíš si uvedomiť, že nie všetky plány musia vyjsť.

Blíženci

Menej pokojná atmosféra bude v práci, no nenechaj sa vytočiť ľuďmi, ktorí iba skúšajú, ako ďaleko môžu zájsť. Lepšie spravíš, keď ich budeš ignorovať a k ničomu sa nevyjadrovať. V osobnom živote sa deje veľa zmien, aj keď ťa možno desia, ver, že to chce iba čas a všetko pôjde ako po masle. V ľúbostnom živote pamätaj na to, že kompromisy vás zbavia pár zbytočných hádok.

Rak

Tento týždeň ti ubehne tak rýchlo, že si to ani neuvedomíš. V práci bude toho dosť a možno nastane aj menšia komplikácia, ktorú zaviníš, no hlavne si to neber osobne, je to bežná vec. Aj tak to však ovplyvní tvoju náladu, ktorá sa s tebou bude ťahať až do víkendu. Nuž, v sobotu ti za to všetko dobre padne pohár vína.

Lev

Už dlhšie premýšľaš nad životnou zmenou, ktorá sa týka najmä pracovného života. Je čas, aby si si v práci trocha dupla. Za vyskúšanie nič nedáš. Pár dní budeš v strese kvôli tomu, čo ti šéf odpovie, no venuj svoju energiu napríklad do cvičenia alebo čítania kníh. Výsledok ťa však na konci týždňa poteší.

Panna

V tieto dni budeš bez nálady, podráždená a nervózna. Nič ťa nebaví, za čo môže aktuálna situácia, ktorej už máš vyše hlavy. Negativita sa prejaví aj v oblasti vzťahu. Ak si mala s partnerom dlhšie krízu, zrejme ju už začiatkom týždňa začnete znova riešiť. V piatok alebo sobotu padne definitívny záver – rozchod. Nebudeš mať ani energiu na to, aby si ho chcela ešte zvrátiť.

Váhy

Od pondelka do štvrtku sa u teba v zamestnaní budú diať postupné zmeny, ktoré budú mať pozitívny dopad aj na tvoje financie. V tvojom osobnom živote si víkend rezervuj pre najbližšiu rodinu, s ktorou stráviš pokojný čas. Oddýchneš si a neberieš potrebnú silu na nasledujúci týždeň.

Škorpión

V novom roku si začala pracovať na svojich predsavzatiach, no vyzerá to tak, že ťa motivácia postupne opúšťa. Mala by si však zatnúť zuby a aj počas tohto týždňa pracovať na splnení svojho cieľa. Tvoje zdravie vyzerá byť nalomené kvôli psychike, pridaj si tento týždeň do jedálnička veľa vitamínov a oddýchni si, aby si predišla chorobe.

Strelec

Tento týždeň budeš konečne môcť na pracovisku uplatniť svoje nápady. Úspešná budeš kariérne a aj finančne. Rovnako tak sa ti bude dariť aj v osobnom živote. Zvlášť v stredu a cez víkend ti budú hviezdy priať v láske, a preto by si mala byť otvorená novým možnostiam, najmä ak si single.

Kozorožec

Tento týždeň bude pre teba väčší pokoj a pohoda, čo ti po posledných dňoch príde vhod. Môžeš tak konečne poľaviť  a trochu si aj oddýchnuť. Ku koncu týždňa si ale dávaj pozor na svoje reakcie smerom k partnerovi. Mohla by si sa nechať vyprovokovať k výmene názorov, čo by vám obom narušilo pohodu počas nadchádzajúceho víkendu. A to by bola škoda.

Vodnár

Niečo nové ťa čaká v oblasti práce. Zdá sa, že konečne budeš v pluse a vďaka tomu sa zbavíš aj stresu, ktorý ťa posledné týždne trápil. Tvoja dobrá nálada ti zrejme pritiahne do života aj nového človeka. No dávaj si pozor, lebo tak rýchlo, ako sa nová láska môže objaviť, môže aj zmiznúť. Ružové okuliare vedia byť zradné.

Ryby

Tento týždeň budeš mať konečne viac energie. Tá sa odrazí najmä na tvojich výkonoch v práci, ktoré by si zaslúžili poriadnu pochvalu. V ľúbostnom živote to však vyzerá na hádku s partnerom. Ak pôjde o maličkosť, skús sa jej radšej vyhnúť tým, že sa nenecháš stiahnuť. Pokojná myseľ sa ti bude hodiť.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.