Znamenia, ktoré nevedia tancovať

Niekto to má v krvi a niekto zase nie. Patrí tvoj chlap medzi znamenia zverokruhu, ktoré nevedia tancovať? Tieto 4 na parket určite nedotiahneš a môžeš sa rovno rozlúčiť aj s prvým novomanželským tancom. Alebo sa to ešte naučí?

Znamenia, ktoré nevedia tancovať

Blíženci

Muži v znamení Blížencov radi chodia na diskotéku, no najradšej sú v tej opačnej role. Ani netancujú, iba si mapujú okolie, prípadne balia ženy a kupujú im drinky na bare. Od neho by sa však najradšej ani nepohli.

Keď kamaráti takého chlapa volajú na diskotéku, je to pre neho utrpenie, no vie sa tam zabávať vlastným spôsobom. Sedenie pri bare či prechádzanie sa po parkete im úplne stačí. Ak ale nájdeš blíženca, ktorý vie a rád tancuje, váž si to, pretože takých veľa nie je.

Znamenia, ktoré nevedia tancovať
zdroj: Unsplash/scottbroomephotography

Lev

Ženy Levy milujú tancovanie a diskotéky. A hoci najlepšie im to ide pod vplyvom alkoholu, nehanbia sa vybehnúť na parket aj bez omamných látok v tele. Muži sú absolútny opak. Nevedia sa hýbať do rytmu a nedokážu to ani v prípade, keď ich chce skúsiť viesť partnerka.

Od prírody sú však Levy cieľavedomé. Ak teda máte krátko pred svadbou, zrejme sa nemusíš báť, pretože tvoj budúci manžel možno už niekoľko mesiacov chodí na tanečný kurz. A počas vášho veľkého dňa ťa zaručene prekvapí svojimi krokmi. Zamiluješ sa do neho ešte viac!

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy