žena

Lev

Tento týždeň bude Venuša v tvojom znamení, preto bude aj tranzit lásky výnimočný a potrvá dlhšie. Týždenný horoskop hovorí, že je to naozaj veľmi dobrý čas na lásku ako pre zadané, ale aj single.

Veľmi dobré vzťahy očakávaj s osobami narodenými v znamení Barana a Váh. V práci vyzerajú veci zaujímavo, no môžeš zostaň nahnevaná, pretože zistíš, že ťa niekto sklamal. Skús na to zabudnúť a kráčať ďalej.

Tvoje šťastné dni očakávaj v pondelok, utorok a stredu.

Panna

Čo sa lásky týka, nebo sa teba usmieva a tento týždeň sa budeš aj v tejto oblasti cítiť spokojne a slobodne. Dávaj si však pozor na sobotu, ktorá môže priniesť určité pochybnosti.

Vzťahy s ostatnými ľuďmi budú na dobrej úrovni, no miestami sa budeš zaoberať minulosťou, čo môže spôsobiť, že sa môžeš báť púšťať do svojho života nových ľudí. Na pracovnom poli prichádza zmena a tak budeš musieť robiť isté rozhodnutia.

Medzi tvoje šťastné dni budú patriť streda, štvrtok a piatok.

Žena v práci - znamenia
zdroj: Pexels/Andrew Neel

Váhy

Je možné, že v láske si ma musela poslednú dobu popasovať s kritickejším obdobím a preto máš stále nejaké pochybnosti. Tie sa prehĺbia v utorok. Na druhej strane by si najradšej nechala túto osobu z tvojho života odísť, čo by sa mohlo udiať počas víkendu.

Máš však možnosť stretnúť niekoho nového a výnimočného. V práci budeš musieť obnoviť niektoré projekty z minulosti, nápadov však bude nadostač.

Tvoje šťastné dni očakávaj v stredu a štvrtok.

Škorpión

Vo svojom milostnom živote si o čosi viac opatrnejšia, to ti môže spôsobovať menšie napätie. Uprednostňované sú však romantické stretnutia, no je možné, že nebudeš schopná dať tomuto človeku to, čo si v tomto smere zaslúži.

Spozornieť by mali obzvlášť nezadané. Na pracovisku ti budú hviezdy naklonené, no môžeš stáť pred dôležitou voľbou. Najskôr si však over, či je to pre teba dostatočne finančne vhodné.

Šťastné dni očakávaj v piatok a sobotu.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop