Unsplash/Antonino Visalli

Pred tebou je ďalší deň a my ti prinášame tvoj denný horoskop, ktorý ti prezradí, aké príležitosti, komplikácie či radosti ťa čakajú tentokrát. 

Baran

Konečne sa môžeš tešiť na pokojný deň, kedy ťa nečakajú žiadne náročné úlohy. Máš príležitosť spoznať nových ľudí. Ak ťa niekto pozve na drink, neodmietni. Pozor si dávaj na pitný režim.

Býk

Dnes sa vyhni akýmkoľvek dôležitým rozhodnutiam, pretože by si si mohla vybrať nesprávnu možnosť. Totižto zajtra by si už s tým nebola spokojná. Večer sa ti ozve niekto z blízkych.

Blíženci

Otvoria sa ti nové príležitosti, z ktorých budeš mať neuveriteľnú radosť. Presne také, o akých už dlho snívaš. Posunie ťa to dopredu a pocit naplnenia bude na nezaplatenie. Hviezdy sú na tvojej strane.

Rak

Jedny dvere sa ti zatvárajú, iné zas otvárajú. Nebuď náročná a využi všetko, čo sa ti núka. Aj z toho, o čom si myslíš, že ťa to neurobí spokojnou. Môže ťa to napokon príjemne prekvapiť.

Lev

V práci sa ti bude dariť, no v partnerskom vzťahu ťa čakajú isté nezhody. Z konfrontácie máš strach, lenže aj tak sa tomu nevyhneš. Vo večerných hodinách sa všetko vráti do normálu.

Panna

Začni viac myslieť na svoju finančnú rezervu. Tvoja peňaženka začína zívať prázdnotou. A to len preto, že dovolíš, aby márnivosť vyhrala za každú cenu. Z malej kôpky vzniká veľká.

Váhy

Neprajníci budú dnes vystrkovať rožky, ale ak sa nebudeš do ich jedovatých hier zapájať, všetko dopadne v najlepšom poriadku. V práci ťa šéf požiada o pomoc. Buď pozorná.

Škorpión

V kruhu najbližších zavládne pokojná atmosféra, vďaka ktorej vyriešiš všetky problémy. Veľký stres a zhon ťa vyvedú z miery, no doma ťa milovaní privedú na iné myšlienky.

Strelec

Dnešný deň ti praje najmä v nadväzovaní nových známostí a priateľstiev. Stretnutie zaujímavých ľudí ti otvorí obzory a zrazu získaš opäť stratenú chuť posúvať sa ďalej. Budú pre teba akousi motiváciou.

Kozorožec

Bezchybný čas, kedy sa na teba usmeje šťastena, ale aj skvelý pocit zo vzťahu. Tento deň bude patriť medzi tie krajšie. Pozor by si si mala dať len na to, či dokončíš všetky povinnosti tak, ako máš.

Vodnár

Už hneď zrána ti tvár bude zdobiť úsmev. Jednoducho vstaneš správnou nohou. Nebuď však roztopašná, aby si nepochybila. Snaž sa byť plne sústredená a nenechaj nič na náhodu.

Ryby

Nemusíš o sebe pochybovať, pretože dosiahneš všetko, čo chceš. Len sa neboj byť viac rozhodná a otvorená novým možnostiam. V poobedňajších hodinách ťa partner prekvapí milou správou.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy