Žiť dvojitý život znamená, že sa človek navonok prejavuje určitým spôsobom a v skutočnosti je úplne iný. Dôvody môžu byť rôzne, či už sa snaží skryť to, kým je, pretože s tým sám nie je zmierený alebo sa pokúša prispôsobiť spoločnosti, v ktorej sa práve nachádza. Ľudia narodení v určitých znameniach majú vyššiu tendenciu viesť dvojitý život. Takže sa okolo seba dobre porozhliadni a zisti, kto nie je tým, na koho sa hrá.

Blíženci: zvedavý chameleón

To, že sa blíženci objavili na tomto zozname nie je žiadnym prekvapením. Dualitu majú už vo svojom znamení. Títo ľudia sú poháňaní zvedavosťou. Vedia sa prispôsobiť každej spoločnosti a známi sú aj tým, že majú široký všeobecný prehľad a skúšali už takmer všetko. Nebuď prekvapená, keď ťa tvoja kamoška narodená v tomto znamení začne ignorovať, prípade ťa tvoj frajer bez slova opustí. Milujú zmenu, ktorej sa nevedia ubrániť a ich vnútorné pochody pochopíš len ťažko.

@nicolemazzocato #freckles #womanslook …

A post shared by WOMANSLOOK RUSSIA 🇷🇺 (@womanslook) on

Váhy: zrkadielko, zrkadielko

Váham vládne Venuša, čo znamená, že ich život je sprevádzaný krásou a láskou. No nie všetko je také ružové. Tieto božské cnosti so sebou nesú aj svoju temnú stránku, ktorou je ješitnosť, sebeckosť a pomstychtivosť. Ľudia v tomto znamení sú ako zrkadlo, s tým, že sa snažia o rovnováhu a harmóniu. Takže keď v odraze vidia, že sa ostatní správajú nevrhlo a nesprávne, oni sa snažia celé to vyrovnať. No nie vždy môže byť ich láskavé a ústretové správanie úprimné, avšak podľa nich je nevyhnuté na to, aby bol vo svete pokoj a mier (aj keď to v ich vnútri poriadne vrie).

Škorpión: zlodej duší

Tajomný, záhadný a intenzívny škorpión je jedným z najkomplexnejších znamení zverokruhu. Sú vo svojej prirodzenosti veľmi empatickí a majú vynikajúcu intuíciu, čo ich rokmi mohlo priviesť k určitým psychickým traumám. Pravdou je, že nemajú radi povrchné vzťahy a rozhovory o ničom. Má svoje túžby, ktoré sa snaží za každých okolností uspokojiť. Človeka, ktorého si vyberie potrebuje vlastniť a kontrolovať, a to aj vtedy, keď doň zamilovaní nie je. Ich posadnutosť iným je hnaná túžbou mať všetko, alebo nič.

 

Zdroj: elitedaily.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.