Unsplash/Jonathan Borba

Nie každá z nás má toľko odvahy, aby oslovila nejakého sympatického muža, ktorý nám práve padol do oka. Jednoducho, nájdu sa medzi nami aj také, ktoré dostanú v tej chvíli skrat a nepohne s nimi nič. A tak možno prichádzame o životnú šancu. Našťastie ale existujú muži, najmä v narodení v nižšie spomenutých znameniach, ktorí to vezmú do vlastných rúk a oslovia ženu oni. Sú iniciatívni a nehanbia sa na rovinu povedať, ako sa majú veci. 

Chcú ťa pozvať na rande? Nechodia okolo horúcej kaše a rovno ti to navrhnú. S nimi sa sa môžeš pripraviť na naozaj nezabudnuteľný večer.

Blíženci

Chlap v tomto znamení má výborný zmysel pre humor a detaily. Dokáže rýchlo odhaliť, či má niekto o neho záujem a rovnako tak jeho receptory citlivo reagujú na vzájomnú príťažlivosť.

Nebojí sa osloviť prvý a pokiaľ vidí, že sa druhá strana nečiní zo strachu, urobí to on. Stačí s ním zažiť jeden večer a už ho nebudeš chcieť pustiť z pazúrikov. Vo vnútri skrýva neuveriteľného romantika.

Panna

Kto by to povedal o tichej Panne. Vo skutočnosti je to dravec, ktorý sa nebojí a vezme si všetko, čo chce. Čo sa týka jeho ľúbostného života, hanbu nepozná a radí sa medzi mimoriadne odvážne znamenia.

Chlap narodení ako Panna túži po vášnivom vzťahu plnom iskrenia a dobrodružstiev. Na to, aby to vôbec zažil, si musí nájsť druhú polovičku. Bez pričinenia je šanca márna a on tomu dobre rozumie.

Kozorožec

Na oblátku Kozorožec chce byť v živote šťastný a to šťastie hľadá vo vzťahoch. Randenia sa nebojí a dokonca ani zlé skúsenosti z predošlých románikov mu nebránia snívať, že raz stretne tú pravú.

Iniciatívu neskrýva, no niekedy môžeš nadobudnúť pocit, že jej núka až až. Preto neraz si môže takto odplašiť potenciálnu partnerku. Húževnatosť do vzťahu vyvoláva mnohokrát obavy druhej strany.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy