žena

Pred nami je ďalší novembrový týždeň, ktorý bude pre niektoré znamenia zverokruhu skutočne veľmi priaznivý. Kto si bude užívať lásku a kto naopak úspechy v práci?

Znamenia, ktoré čaká priaznivý týždeň

Váhy

Nastávajúci týždeň bude pre teba veľmi šťastným, čo sa týka predovšetkým citov. V spojení s tvojím znamením bude Venuša, ktorá podporí krátkodobé i dlhodobé vzťahy, no posilní i vzájomné putá. Single sa taktiež môžu pripraviť na nové stretnutia. Merkúr ti pomôže stretávať sa so zaujímavými ľuďmi v pracovnej sfére a prinesie aj úplne nové spolupráce.

Škorpión

Tvoj týždeň začne hneď šťastným pondelkom, o ktorý sa postará krásny Mesiac v spojení. Môžeš preto očakávať dobré správy, na ktoré si dlhšie čakala. Mars bude pripravený dodať ti veľa sily a energie, čo ti pomôže prekonávať akékoľvek nepriaznivé situácie v oblasti práce. Využi to naplno vo svoj prospech.

dokonalé zuby
zdroj: Unsplash/Vinicius Wiesehofer

Strelec

Pre teba si pripraví počas nového týždňa viacero prekvapení planéta Merkúr. V spojení s tvojím znamením ti dáva veľa nových pracovných príležitostí. Pre niektoré môžu prísť v tejto oblasti aj úplne nové výzvy. Aj v láske sa ti bude mimoriadne dariť a uprednostňované budú stretnutie i tých, ktoré sú bez partnera.

Vodnár

Tvoje najbližšie dni bude vypĺňať láska, a to vďaka aktívnej Venuši. Tie, ktoré v posledných mesiacoch prežívali chvíle hlbokej krízy či dokonca rozchodu, budú môcť znovu objaviť túžbu milovať sa s tým správnym človekom. Pripraviť sa môžeš aj na šťastné víkendové dni s romantickým Mesiacom v spojení. Užívaj si tieto chvíle, patria ti.

V prípade, že by si sa rada dozvedela, čo ťa ešte čaká do konca tohto mesiaca, prečítaj si náš veľký horoskop na november.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy