Pexels/Trung Nguyen

Podľa anjelov bude tvoj týždeň od 4.1. do 10.1.2021 vyzerať presne takto!

Ak vás zaujíma, na čo si dať tento týždeň pozor v oblasti zdravia, tu je odpoveď: problematické budú najmä problémy s konečníkom, ale aj s tráviacou sústavou vo všeobecnosti. Ak cítite, že v tomto smere naozaj niečo nie je v poriadku, nečakajte, kým nejaká choroba naplno prepukne. Radšej sa poraďte s lekárom, ktorý nariadi potrebné vyšetrenia a vy si tak budete istejší v tom, o čo sa jedná a čo sa dá robiť.

Čo bude nové v pracovnej oblasti? Dariť sa bude najmä ženám. Typické ženské profesie tento týždeň získajú viac uznania. V tieto dni bude silnieť prúdenie práve ženskej energie. Ak máte v okolí ženy, ktoré si zaslúžia poďakovanie či povzbudenie a empatiu, prejavte to a možno sa vami inšpirujú aj ostatní.

Čo sa týka lásky, tento týždeň bude hlavnou témou vzťah z minulého života. Tí, ktorí veria, že toto nie je ich prvý život: premýšľajte, ako vás tento aspekt môže ovplyvniť. Ako sa máte poučiť zo vzťahu z minulého života?

Vzťah z minulého života však možno chápať aj vzhľadom na tento život a na vzťahy z našej minulosti. Môžu vás veľmi veľa naučiť, naša minulosť nás v podstate vo veľkej miere ovplyvňovala, to je jasné. Tu je veľmi dobré si pripomenúť, že aj keď budete v týchto dňoch konfrontovaní so vzťahom z minulosti, nemali by ste dovoliť mu ovplyvňovať vašu súčasnosť či budúcnosť. Vy buďte aktérmi svojho života, nebuďte len reakciou na minulosť, ale buďte pôvodcom vašich krokov.

Tip na tento týždeň: Keď je všetko v našom živote v pohode, často zabúdame na vďačnosť. Tento týždeň preto skúste spísať zoznam toho, za čo ste vo svojom živote vďační.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy