týždenný horoskop

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Niekoľko znamení zverokruhu postretne nostalgia. Pre jedno budú prvé februárové dni akési zvláštne, no ty možno patríš medzi tie, ktoré sa zamilujú. Povie ti to náš týždenný horoskop.

Horoskop na celý týždeň

Baran

Tvoje prvé februárové dni budú stagnovať. Tento týždeň ťa nečaká žiaden výrazný úspech, ale ani zlé dni. Skôr to bude stereotypné obdobie, v ktorom ťa nečaká nič zvláštne.

V práci ťa možno postretnú malé intrigy, ale príliš sa do nich nezapájaj, pretože by to mohlo skončiť zle pre teba. Nie si už predsa na základnej škole. Ak si zadaná, čakajú ťa pekné chvíle strávené s priateľom a na konci týždňa by ste si mali vyjsť na rande. Dokáže to utužiť váš vzťah. Chorobe budeš aj naďalej odolávať.

Býk

Tvrdohlavý Býk si tento týždeň prejde malou skúškou. Bude sa týkať lásky. Ak sa s niekým spoznávaš, bude ťa chcieť preveriť. Keď si ale zadaná, do života ti vojde nový chlap, prípadne dávna láska z minulosti, ktorá bude mať za lubom čosi viac, ako len kamarátstvo.

V práci ťa možno čaká hádka s kolegyňou. Tvoje ego ti totiž nedovolí pristúpiť na jednu vec, ktorá by ju mohla postrčiť až k povýšeniu. Mala by si popremýšľať nad tým, že myslieť len na seba občas nie je dobré a niekedy sa ti to nemusí vyplatiť.

Blíženci

Horoskop na celý týždeň vraví, že pre teba bude prielom mesiaca akýsi zvláštny. Možno na teba až teraz doľahne, že je vlastne nový rok a začneš premýšľať nad tým, že by si si svoj život mala trochu usporiadať.

Ak si nezadaná a doteraz si mala pauzu od randenia, mala by si svoj postoj prehodnotiť, pretože to tak nemôže ísť donekonečna. Chceš sa predsa vydať a mať deti. Tvoj odmietavý postoj k chlapom nemôže trvať navždy, pretože takto sa k rodine nikdy nedopracuješ.

Rak

Letný semester začína a ty si z toho trochu otrávená. Počas skúškového obdobia si strávila príjemný čas oddychu a nemusela si nikam chodiť. Možno si na sebe zamakala aj vo fitku, no teraz si musíš prispôsobiť program podľa školy a to sa ti veľmi nechce.

Chodiť cvičiť večer neprináša nič dobré, pretože sa niekedy nemôžeš dostať na stroj, ktorý chceš a iba ťa to zbytočne zdržiava. A skoro ráno sa ti zase vstávať nechce. Ak si pracujúca, v práci toho začneš mať akosi veľa a skončíš podobne. V láske ťa nič nové nečaká.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy