Unsplash/Cristiano Temporin

Keď sa vydávaš, nezískavaš len svojho partnera, ale spolu s ním dostaneš aj celú jeho rodinu, ktorú si, bohužiaľ, nemôžeš vybrať.

Mať dobrých svokrovcov je výhra. Horší prípad je, keď spolu nevychádzate a len si navzájom pijete krv. Práve o tých bude dnes reč. Čítaj ďalej a dozvieš sa, z ktorých ženských znamení sa stávajú tie najhoršie svokry.

Lev

Svokra v znamení Leva sa ti bude do všetkého miešať. Tak, ako potrebuje byť v centre pozornosti, nemôže jej ujsť ani to, čo sa deje vo vašej domácnosti. Kvôli tomu budeš mať pocit, že s vami neustále žije.

Je dynamická, rada riadi všetko podľa seba a neustále ti bude podsúvať rady a tipy na to, ako vychovávať svoje deti. Ak sa ti s ňou podarí mať dobrý vzťah, úprimne ti gratulujeme.

Škorpión

Táto svokra je plná vášne a temperamentu. Rada sa háda, preto si nenechá ujsť žiadnu príležitosť, kedy by si mohla do teba rypnúť a podpichnúť ťa. Od teba bude vyžadovať neustále informácie o tom, ako sa vám darí, či je jej synáčik spokojný a či mu dobre varíš.

Niekedy ťa svojimi otázkami bude vytáčať nad mieru slušnosti, pretože bude vyzvedať aj o vašom intímnom živote. Neexistuje, aby si s ňou bola najlepšia priateľka.

Strelec

Táto svokra je zo všetkých najúprimnejšia. Ako sa hovorí – čo na srdci, to na jazyku. Pri nej budeš mať stále pocit, že robíš všetko zle, pretože frázy „ona to robila inak“, „za jej časov také veci neboli“ a „my sme mali inú výchovu“ budú na dennodennom poriadku.

Keď budeš mať s manželom niekedy dieťa, bude sa do všetkého starať a najlepšie by pre ňu bolo, ak by mohla bábätko vychovávať sama. Nebudeš mať na ňu dobrého slova.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy