unsplash.com

Predstav si pár, ktorý dáva lásku bezpodmienečne. Presne to je Strelec a Panna. Obaja to majú veľmi premyslené a sú veľmi zaľúbení. Obaja si uvedomujú svoje odlišné životné štýly a záujmy, no aj napriek tomu sú ochotní pracovať na tom, aby spolu zostali. Ich vzťah je veľmi intenzívny a vyžaduje si veľa energie. Obe znamenia sú ochotné prispôsobiť sa tomu druhému.

Ak poznáš Strelca alebo Pannu, vieš, ako majú všetko premyslené.

Panna sa chce o seba postarať a najskôr potrebuje poznať, čo chce od života a aké má potreby. Ak sa však zamiluje, je ochotná dať všetko, no pritom stále myslí aj na seba a na to, čo chce dosiahnuť.

Strelec je rovnako premýšľavý a neustále má pochybovačné stavy. Taktiež sa neustále snaží, aby sa všetci pri ňom mali dobre a aby sa neustále usmievali. Rovnako ako aj Panna, aj on sa chce o každého starať.

Ak poznáš Strelca alebo Pannu, vieš, ako veľmi milujú a aká je veľká ich láska.

zdroj: usplash.com

 

Panna cíti vždy veľa emócií pokiaľ ide o vzťah. Sú citlivé a empatické a každý, kto pozná Pannu, vie, že sa pri nej má každý dobre. 

Strelec je veľmi vášnivý a optimistický v láske. Celkovo má veľké srdce. Kto je v láske so strelcom, nebude sa mať zle a bude veľmi hýčkaný. Niekedy to môže byť však až príliš intenzívne. Práve Pannám sa to veľmi páči a vždy hľadajú muža podobného jemu. Strelci sú totiž veľmi lojálny a nikdy vás nezradia.

Ak poznáš Strelca alebo Pannu, vieš, akí sú milovníci.

Aj keď sú obaja vášniví, dosť premýšľajú a sú ochotní hneď skočiť do vzťahu, ak to tak skutočne cítia. Strelec a Panna sú citlivý, no silný pár, ktorý sa len tak ľahko nerozíde a sú pripravení na krušné časy. Lásku vnímajú ako niečo, čo nemôžu len tak pustiť a vzdať sa toho.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating