Instagram/jovi_travel

Prečítaj si svoj denný horoskop, ktorý ti prezradí tajomstvá začínajúceho sa dňa. Budeš to ty, na ktorú čaká láska? 

Baran

Pokús sa dnes staviť na úprimnosť a otvorenosť voči okoliu. Pretvarovanie či hranie sa na iného tvoje problémy nevyrieši, skôr ich skomplikuje. A vďaka úprimnosti nájdeš nových priateľov, dokonca aj medzi kolegami v práci.

Býk

Všetky povinnosti si vyžadujú tvoju plnú koncentráciu, na to nezabúdaj! Nemaj hlavu v oblakoch, najprv si dokonči všetko, čo máš a až potom snívaj. Zrovna dnes by sa ti opačný systém mohol vypomstiť v tvoj neprospech, najmä v práci.

Blíženci

Čakajú ťa zmeny, ale našťastie ide o pozitívne. Už dnes sa na teba hviezdy usmievajú a dávajú ti priestor sa realizovať. Možno by ti bodlo, ak by si sa poriadne poobzerala okolo seba, nájdeš tam niečo. Pre slobodné to môže znamenať dokonca aj lásku.

Rak

Už od rána by si mala mať dobrú náladu, teda až do poobedia, kedy ťa niekto nahnevá. Maj však v hlave kľud a pozitivitu. S podporou partnera sa budeš cítiť lepšie. Doma očakávaj samé dobré správy.

Lev

Nauč sa držať toho, čo sľúbiš a potom nebudeš musieť riešiť zbytočné problémy a doťahovať sa s kadekým. Ak to raz nechceš splniť, povedz to na rovinu a nechoď okolo horúcej kaše.

Panna

Dnes sa stretneš s väčším problémom v práci. Neváhaj ale požiadať o pomoc niekoho, komu dôveruješ. Sú veci, ktoré nevieme vyriešiť sami, ale s pomocou, akoby mávnutím prútika, to ide.

Váhy

Pusti sa do všetkého, na čo máš chuť. Deň a hviezdy ti prajú, tak to využi. Na čo by si nemala zabudnúť je partner. Potrebuje tvoju oporu, tak buď pri ňom. Potrebuje, aby si mu ponúkla svoje rameno.

Škorpión

Prechádzaš zložitým obdobím, ale všetko je to o psychike a pohľade na život. Stačí tak málo a opäť nájdeš stratené šťastie. Možno ťa nájde dnes večer, keď sa objaví muž, ktorý ťa zaujme.

Strelec

Dávaj si pozor na fyzickú námahu, pretože tvoje telo je vyčerpané a mohlo by dôjsť k úrazu. Skôr tento deň stráv v kľudnom režime a venuj sa rodine. Na náročné aktivity dnes nie je priestor.

Kozorožec

Neboj sa využiť všetok talent v práci, ktorý máš. Už dávnejšie po tebe pokukuje šéf a všíma si, čo (ne)robíš. Predveď sa v najlepšom svetle, nech vie, čo tam má. Na druhej strane, opatrne s namyslenosťou.

Vodnár

Poobede očakávaj náročné rozhodnutie. Tentokrát daj na rozum. City a srdce by mali ísť bokom. Ak chceš, aby každá strana bola napokon spokojná, musíš byť rázna, veď oni to pochopia.

Ryby

Zbytočne neutrácaj, pretože peniaze navyše sa ti ešte len zídu. Totižto čaká ťa niečo, do čoho budeš musieť investovať. No keď všetko minieš, z čoho to zaplatíš? Márnivosť sa nevypláca.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy