Photo by Molly Champion from Pexels

Anjeli opäť radia. Podľa ich predpovede bude tvoj týždeň od 26.10. do 1.11. 2020 vyzerať presne takto!

Pomaly sa blížite ku koncu októbra. Tento týždeň vás môžu potrápiť opuchnuté nohy či ruky. Zavodňovanie vám tiež trochu narobí starosti. Iste však máte niekoľko spôsobov, ako to zmierniť. Ak cítite, že je toho na vás veľa, naznačte to svojmu okoliu a vyložte si nohy. Zaslúžite si oddych.

Aj svet práce bude mať svoje problémy. V pracovnom prostredí pocítite istú mieru stagnácie. Neznamená to však, že sa vám bude menej dariť. Skôr tento čas využite na to, aby ste zasa na ďalší týždeň prekypovali energiou. V práci môže dôjsť k hádkam medzi kolegami. Iste nebude ľahké byť nestranným, no skúste to. Radšej sa sústreďte na kvalitu svojej práce a kolegov nechajte, nech si s problémami poradia.

Vo vzťahoch môžete tento týždeň objaviť menšie problémy. Partneri zvyknú mať zaužívané spôsoby, ktorými reagujú na hádky, výčitky či napäté rozhovory. Mali by ste zistiť, či sú tieto vzorce správania skutočne prospešné pre váš vzťah. Ak nie, porozprávajte sa o nich a snažte sa ich zmeniť. Každopádne, problémy spolu riešte.

Tieto dni bude prúdiť energia plná viery, modlitieb, odpúšťania. Pre každého z vás sú tu tieto aspekty, čerpajte z nich a uplatnite tam, kde to potrebujete.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy