Unsplash/Brooke Cagle

Niektorí ľudia sú predurčení na to, aby s tebou zostali navždy. Pretože pre nich slovo láska má veľmi hlboký význam. Milujú celým srdcom, na život a na smrť. Keď sa pre teba rozhodnú, je to naveky. Ale existujú aj takí, ktorí sú pravý opak. Neustále musia hľadať niekde inde. Potrebujú ochutnávať stále niečo nové, a aj keď ti hovoria, ako ťa ľúbia, nie je to pravda. Predstierajú lásku a potom, keď sa zamiluješ, odídu.

Tieto znamenia ťa nebudú úprimne ľúbiť, pretože až príliš dávajú seba nad všetko ostatné. Radi využívajú ostatných a nečakaj, že pri tebe by to bolo iné. Dávaj sa na ne pozor, ak nechceš skončiť so zlomeným srdcom.

Vodnár

Muž narodený v tomto znamení je vždy samostatný a jeho sloboda je pre neho viac ako vzťah. Lásku od seba odháňa dovtedy, kým si nie je naozaj istý, že už potrebuje mať niekoho pri sebe, pretože sa cíti opustený.

Ale opäť v tom vidí len svoje pocity. Akonáhle sa mu do života pritrafí niečo lepšie, na všetko zabudne a opustí kohokoľvek. Nemá rád nátlak a potrebuje na to veľa času. To je dôvod prečo ho žiadna žena naozaj neohúri.

Ryby

Vo vzťahu je veľmi komplikovaný. Žiarli viac než by sa patrilo, ale nikdy nedá svojej polovičke pocítiť, že ju miluje. Je nespokojný, pretože chce niekoho vlastniť, ale s láskou to nemá nič spoločné.

Je veľký karierista a riadi sa len tým, čo chce aktuálne on. Na pocity druhých málokedy hľadí. Dúfa, že keď bude mať dostatok financií, príde osudová žena a možno sa do nej zaľúbi. Ale ostáva to pri slovíčku možno.

Škorpión

Neúprimný a často sa len s citmi zahráva. Nikdy nepovie do očí, čo cíti a láske sa vyhýba. Keď sa dá s niekým do vzťahu, tak len preto, že z toho niečo môže mať. Nie je vhodný na celoživotný vzťah, pretože v ženách hľadá iba výhody.

Žiadnej sa nevie odovzdať a ľahko vie podľahnúť nevere. Chce si uspokojiť svoje potreby a naplniť túžby.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy