Znamenia ktoré čakajú zlé správy

4 znamenia zverokruhu v júni zažijú tie najkrajšie chvíle a 4 zase budú pravdepodobne nešťastné. Čakajú ich zlé správy, ktoré ich zarmútia. Si medzi nimi aj ty alebo ešte pred letom nebudeš za žiadnych okolností smútiť? Dozvieš sa to v nasledujúcich riadkoch.

4 znamenia v júni čakajú zlé správy

Panna

Panny patria medzi znamenia zverokruhu, ktoré v júni potrápi najmä zdravie. Zarmúti ťa teda možno zlá správa v tejto oblasti. Pravdepodobne budeš musieť zbehnúť k očnému lekárovi, ktorý ti predpíše vyššie dioptrie.

Tak sa to teda, logicky, dotkne aj tvojej finančnej stránky. Ak navyše pracuješ pred počítačom, možno by bolo dobré popremýšľať nad dioptriami kombinovanými s ochranou pred modrým svetlom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Škorpión

Na teba sa, bohužiaľ, v júni bude sypať jedna zlá správa za druhou. Patríš medzi znamenia, ktoré sa rozídu a to môže sprevádzať aj smola po zdravotnej stránke.

Minulý mesiac si toho taktiež možno riešila trochu viac. Kopec práce, následné problémy s partnerom a ešte aj tie rodinné. V júni sa ti to možno všetko vypomstí. Tvoja polovička sa s tebou rozíde a následne sa u teba objavia aj zdravotné problémy. Ten stres, napätie a hnev už možno nevydržíš a budeš musieť navštíviť psychológa či dokonca psychiatra.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy